Zakochaj się w… pierniku!

Tagi:

Pulchniutkie, mięciutkie ale przede wszystkim rozkosznie rozpływające się w ustach Pierniki w prawdziwej mlecznej czekoladzie, dekorowane czekoladą deserową to zimowa propozycja znanego producenta wyrobów cukierniczych – firmy Lambertz.

Pierniczki są niezwykle delikatne i puszyste a ich aromat kusi pełnią goździkowych cynamonowych i waniliowych nut. Każdy z nich oblany jest bogatą, bo aż 28% porcją rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady, której smak wzbogaca subtelne zdobienie wykonane z czekolady deserowej. Dzięki fantazyjnym kształtom świetnie sprawdzą się w roli smakowitej ozdoby choinkowej. Wyglądają niezwykle kusząco, ich smak jest naprawdę wyjątkowy i z pewnością należy do tych „niezapomnianych”. Wszystko to za sprawą specjalnej receptury oraz metody przygotowania i wypieku ciasta. Dzięki nim pierniczki są wyjątkowo pulchne, jeszcze bardziej delikatne i nieopisywalnie smaczne, co zostało już docenione przez konsumentów, którzy uhonorowali Pierniki dekorowane w czekoladzie Lambertz godłem „NAJLEPSZE W POLSCE”.

Oprócz wyśmienitego smaku, idealnej konsystencji i nęcącego aromatu, pierniczki mają piękne opakowanie. Eleganckie pudełko z korzennymi łakociami może stać pysznym dopełnieniem świątecznego prezentu lub słodkim podarunkiem, który ucieszy nawet najwybredniejszych smakoszy.

www.lambertz.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu