Przejdź do treści

WyjątkowyPrezent.pl i perły motoryzacji

Przed nami wielka inauguracja okresu Świątecznego. Z tej okazji WyjatkowyPrezent.pl, portal oferujący niezwykłe prezenty w formie przeżyć ,wzbogacił swoją ofertę o legendarne samochody marzeń. Poprowadzić takie auta pragną wszyscy Panowie, nie tylko miłośnicy motoryzacji.

Już od 23 listopada kategorię prezentów za kierownicą uświetnią perły motoryzacji:

  • Jazda Ferrari

Marka Ferrari ma w sobie tę magiczną moc, która wywołuje dreszcz emocji nie tylko wśród fanów motoryzacji. Po krótkim okresie zawieszenia prezent powraca na łamy serwisu WyjatkowyPrezeny.pl na stałe.

  • Jazda KTM X-Bow

Przedsionek Formuły 1, KTM X-Bow to ultralekki, sportowy samochód, który zapewni adrenalinę każdemu entuzjaście motoryzacji. W żadnym innym samochodzie nie spotkamy takich przeciążeń przy przyspieszaniu i skręcaniu.

  • Jazda Dodge Viper

Dodge Viper to kultowa amerykańska legenda torów wyścigowych, auto wprost stworzone do wyścigów. 600 koni mechanicznych pod maską i tor wyścigowy do dyspozycji to połączenie, które gwarantuje wyskoki poziom emocji i adrenaliny.

  • Ferrari vs. Lamborghini vs. Dodge Viper

Ekstremalny pojedynek trzech legendarnych i kultowych aut, o których marzy nie jeden fan super samochodów. Teraz nie trzeba wybierać, aby przetestować wszystkie perły wielkiej trójcy motoryzacji. Prezent z pewnością podniesie tętno każdemu kierowcy.

Jazdy samochodami marzeń będą odbywać się na zamkniętym torze wyścigowym w Ułężu, dzięki podpisaniu umowy współpracy z Motoprezent Driving Center. W trakcie realizacji Uczestnikom towarzyszyć będzie profesjonalny instruktor, który z fotelu pasażera udzieli wskazówek dotyczących techniki prowadzenia i rozwijania zawrotnych prędkości. Na koniec przeżycia Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający dołączenie do wąskiego grona kierowców, którzy doświadczyli jazdy legendarnymi autami.

Prezenty objęte są projektem „Gwarancji Ceny”, która zapewnia Obdarowującym bardzo korzystne warunki zakupu oraz możliwość zwrotu i wymiany prezentu na inny. Po ostrą jazdę wyzwalaną przez moc silników zaprasza internetowa fabryka prezentów WyjatkowyPrezent.pl

Strona produktowa:

http://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-samochody-marzen