E Perfume Style w świecie mody

E Perfume Style – nowa linia perfumowanych koncentratów do płukania tkanin, jest jednym z głównych sponsorów pokazu najnowszej kolekcji Roberta Kupisza: jesień – zima 2012, który odbędzie się 29 listopada w Warszawie.

Moda i zapach to dwa odrębne światy, ale powiązane ze sobą w nierozerwalny sposób. Tam, gdzie się łączą, powstaje pewna wspólna przestrzeń, która pozwala nam nie tylko kreować i wyrażać swoją osobowość, ale również czuć się wyjątkowo każdego dnia.

– Nasze zmysły możemy uwodzić na różne sposoby, jednym z nich jest otaczanie się pięknymi zapachami – mówi Robert Kupisz – Mają w sobie coś z magii chwile, w których poszczególne kompozycje zapachowe przywołują niejednokrotnie bardzo odległe wspomnienia. Uwodzimy też sposobem, w jaki się nosimy – dodaje – ubiorem, którym wyrażamy siebie. Podoba mi się, że dzięki płynom do płukania E możemy to połączyć, nadać tkaninom zapach, z którym się identyfikujemy, zmieniać go w zależności od pory roku i nastroju, ale który też nie musi stać się bohaterem pierwszego planu, a będzie jedynie dyskretnie o sobie przypominał, gdy będziemy zaglądać do naszej garderoby – podsumowuje Robert Kupisz.

Robert Kupisz to postać o wielu talentach. W swojej karierze zawodowej osiągał już sukcesy w roli tancerza, modela i stylisty fryzur. Współpracował ze znakomitymi teatrami i operami na całym świecie, a jego prace zdobiły okładki między innymi takich tytułów jak „Vogue”, „Vanity Fair” czy „Elle”. W 2011 roku zadebiutował jako projektant mody.

Ten debiut zbiegł się w czasie z wprowadzeniem unikalnej kolekcji koncentratów do płukania tkanin E Perfume Style, które tworzą linię perfum dla Twoich ubrań. Właśnie dlatego E Perfume Style jest jednym z głównych sponsorów pokazu Roberta Kupisza.

E Perfume Style to linia składająca się z trzech wariantów zapachowych: Elegance, Fashion i Beauty, które są idealnym dopełnieniem każdej kreacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu