Przejdź do treści

Wielkie otwarcie Toys’R’Us

Największa na świecie sieć sklepów z zabawkami i artykułami dla dzieci – firma Toys’R’Us wreszcie w Polsce! Z okazji otwarcia jej salonu (około 2000 m kw.) w CH Blue City przez cały weekend 26 i 27 listopada dzieci będą mogły bawić się ze swoimi ulubionymi bohaterami, jak Scooby-Doo, Barbie czy postaci z Monsters High. Każdy młody klient dostanie też prezent niespodziankę.

Polska jest 36 krajem, w którym Toys’R’Us, Inc. poprowadzi swoją działalność, a sklep w Blue City będzie jednym z 1600 sklepów sieci i pierwszym salonem otwartym w Polsce.

Wśród atrakcji z okazji jego otwarcia będą czekały na dzieci żyrafowe konkursy z nagrodami, odkrywanie tajemnic ze Scooby-Doo, Akademia Księżniczek Barbie, lekcja upiornej stylizacji Monster High, budowanie wielkiego ludzika LEGO Ninja oraz turnieje LEGO Ninjago.

Toys’R’Us chce nieść radość wszystkim dzieciom, dlatego w dniu swojego otwarcia przyłączy się także do akcji charytatywnej organizowanej przez centrum handlowe Blue City „Kup pluszaka dla dzieciaka”. Koło fontanny postawi piękną wystawę z maskotkami, w pobliżu której hostessy będą rozdawały kupony zniżkowe na zakup zabawek dla potrzebujących dzieci. Podczas finału akcji św. Mikołaj wręczy zebrane prezenty podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Ochoty. Pomoże mu w tym żyrafa o imieniu Geoffrey, maskotka firmy Toys’R’Us.