Adres .eu oraz iPad 2: zwycięskie połączenie na tegoroczne Boże Narodzenie

Co tydzień do wygrania będą dwa tablety iPad 2, a szansę na ich zdobycie ma każdy, kto dokona ważnej rejestracji nazwy domeny .eu w dniach od 24 listopada do 25 grudnia 2011 roku i zgłosi się do konkursu WinWith.eu organizowanego przez rejestr .eu, EURid.

„Nazwy domen .eu mogą być rejestrowane przez wszelkie firmy, organizacje i osoby fizyczne z Unii Europejskiej. Zarejestrowanie domeny .eu w okresie przed Bożym Narodzeniem daje rejestrującemu szansę na wygraną w konkursie i zdobycie miłego prezentu pod choinkę” – powiedział Marc Van Wesemael, Dyrektor Naczelny EURid.

Domeny .eu można rejestrować za pośrednictwem jednego z 850 akredytowanych rejestratorów domeny .eu. Celem przystąpienia do konkursu należy wejść na strony WinWith.eu, wpisać nazwę zarejestrowanej przez siebie domeny i udzielić odpowiedzi na trzy pytania.

Dwie szanse na wygraną

Co tydzień w trakcie trwania konkursu EURid rozlosuje wśród uczestników dwa tablety iPad 2. Odbędą się cztery losowania: 2, 9, 16 i 27 grudnia 2011 r. Państwa zgłoszenie do konkursu zostanie automatycznie wprowadzone do najbliższego losowania. Wszystkie zgłoszenia, które nie zostały nagrodzone w poprzednich losowaniach, wezmą udział w wielkim losowaniu finałowym zaplanowanym na 27 stycznia 2012 r., co oznacza, że mają Państwo aż dwie szanse na wygraną.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulaminu, będzie można znaleźć na stronie: http://www.winwith.eu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu