Twarzą w twarz z inwestorami

Spółka Fitz Roy oferuje w ramach prowadzonej działalności usługi doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw, obsługę transakcji na rynku kapitałowym oraz pozyskanie kapitału. Dlatego też na co dzień Spółka współpracuje z inwestorami, każdorazowo oferując im atrakcyjne możliwości inwestycyjne. W związku z tym przedstawiciele Spółki spotkali się z ponad 400 inwestorami indywidualnymi podczas konferencji Profesjonalny Inwestor w Kołobrzegu.

Przez trzy dni konferencji inwestorskiej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych kilkaset osób zgłębiało wiedzę na temat inwestowania i tendencji rynkowych. Wydarzenie obfitowało w wystąpienia ekspertów, którzy mówili o praktycznych aspektach rynków kapitałowych. Wśród nich był Prezes Zarządu Fitz Roy, Grzegorz Jajuga, który poprowadził prelekcję pt. „Pomiędzy właścicielem a zarządzającym. Kontrola nad spółką a sytuacja inwestora indywidualnego”.

Spotkania z inwestorami indywidualnymi, są dla nas bardzo cenne. Staramy się uważnie słuchać tego co uczestnicy rynku oczekują, by móc w pełni spełnić ich wymagania – powiedział Grzegorz Jajuga. Dziękujemy również za zainteresowanie firmą Fitz Roy i liczne rozmowy zarówno przy stoisku, jak i w kuluarach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu