Przejdź do treści

PayU nagradza iPad’ami na Facebooku

Fani firmy Apple mogą zacierać ręce. Na fan page’u PayU na Facebooku trwa konkurs „Sezon na formularze”, w którym internauci rywalizują o nagrody w postaci tabletów iPad 2. W przyszłym tygodniu natomiast wystartuje gra-zabawa polegająca na rozpoznawaniu różnic w obrazkach, tym razem także na fan page’u Allegro. Przez 14 dni PayU rozda łącznie 14 iPadów.

Zasady „Sezonu na formularze” są bardzo proste. Wystarczy polubić stronę PayU w serwisie społecznościowym Facebook, a następnie przejść do dedykowanej aplikacji konkursowej. Przez tydzień, do 23 listopada włącznie, każdego dnia jedna osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za „zabicie” formularzy, wygrywa iPad’a.

– „Sezon na formularze” to tygodniowy konkurs na Facebooku, który stanowi pierwszy etap akcji promującej nowe narzędzie do wygodnego i szybkiego płacenia w internecie, czyli konto PayU – mówi Magdalena Gołębiewska, Brand Manager PayU. – Konto PayU jest zupełnie nową usługą w polskim internecie i umożliwia płacenie za zakupy w wielu miejscach w sieci, bez konieczności rejestracji w kolejnych e-sklepach, stąd też koncepcja konkursu polegającego na „zabijaniu” formularzy – dodaje.

W drugim etapie, od 28 listopada, uruchomiona zostanie kolejna gra – „Znajdź różnice”. W związku z tym, że od 17 listopada usługa Płacę z Allegro na platformie handlowej Allegro.pl funkcjonuje pod nazwą PayU, konkurs będzie odbywał się jednocześnie na fan page’ach PayU oraz Allegro i promował zmianę nazwy. Zabawa będzie polegała na odkrywaniu różnic pomiędzy pojawiającymi się codziennie dwoma obrazkami. W grze „Znajdź różnice” do wygrania będą, podobnie jak w „Sezonie na formularze”, tablety firmy Apple.

Akcja promująca konto PayU oraz zmianę nazwy usługi Płacę z Allegro na PayU, to duże wydarzenie na skalę „polskiego Facebooka”. Przez 14 dni PayU nagrodzi najlepszych graczy łącznie 14 iPad’ami.