Przejdź do treści

O czym pisze Ania Mucha? Znana aktorka blogerką Wirtualnej Polski

Anna Mucha, aktorka i celebrytka, dołączyła do grona blogerów Wirtualnej Polski. Mucha „blooguje” na platformie WP, m.in. obok profesora Jerzego Bralczyka, Marii Czubaszek, Artura Andrusa, Tymona Tymańskiego, Krzysztofa Skiby.

Ten blog będzie moim peryskopem, oknem na świat, gdzie będę dzieliła się z Wami tym, co przeżywam, co polecam, co lubię i co mnie wkurza… – zapowiada Ania. Publikacje aktorki, komentujące otaczającą rzeczywistość, można śledzić pod adresem anna-mucha.bloog.pl.

Ania Mucha to kolejna znana osoba, z którą współpracujemy. Jestem pewna, że błyskotliwy, czasem cięty język i lekkie pióro przyciągną wszystkie fanki aktorki oraz tych, którzy interesują się życiem gwiazd – mówi Magdalena Szałaj, Koordynator Serwisów Społecznościowych Wirtualnej Polski.

Na łamach Blooga WP od początku jego istnienia publikują znani i lubiani: aktorzy, muzycy, pisarze, satyrycy, publicyści. Z serwisem WP już od 5 lat związani są m.in. Krzysztof Skiba (licznik na witrynie „Skibą w łeb” zanotował już ponad 3 miliony odwiedzin), Maria Czubaszek, Artur Andrus. Z witryną współpracują także m.in. Tymon Tymański, profesor Jerzy Bralczyk, Magda Umer i Jerzy Poniedzielski. Teraz do grona bloogerów dołączyła Anna Mucha.

Platforma bloog.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów tego typu w polskiej Sieci. Skupia ponad 900 tys. bloogów i 4 tys. multimediabloogów. Doceniana zarówno przez użytkowników, jak i specjalistów z branży, została w listopadzie nominowana do nagrody internautów Webstarfestival 2011 w kategorii serwisów społecznościowych.

http://anna-mucha.bloog.pl

http://bloog.pl