Przejdź do treści

Noodle w Pudle rozszerza sieć

Wrocław to kolejne miasto, którego kulinarna mapa wzbogaciła się ostatnio o 2 nowe miejsca, oferujące orientalną podróż po wyjątkowej galerii smaków kuchni Wschodu i nie tylko. Franczyzowa sieć restauracji Noodle w Pudle otwiera lokale z azjatyckimi potrawami, podawanymi w niebanalnej formie.

Zajrzyj do „pudła”

Noodle w Pudle to różnorodne kompozycje orientalnych składników, serwowane w charakterystycznych, niepozornych pudełkach. W rzeczywistości jednak każda porcja zawiera aż pół kilograma posiłku. Jego podstawą jest jeden z 4 rodzajów makaronów, który wraz z rozmaitymi dodatkami tworzy smaczną całość, inspirowaną kuchnią azjatycką. – Noodle to nie tylko szeroka gama smaków, lecz także określony sposób żywienia – podkreśla Katarzyna Kaszuba z lokalu przy ulicy Mikołaja we Wrocławiu – W naszym menu znajdują się więc pikantne połączenia mięsa z warzywami, sosami i egzotycznymi przyprawami, zestawy wegetariańskie czy idealny dla osób będących na diecie bezglutenowej, ryż jaśminowy.

Wiem co jem

Rozgrzane noodle trafiają do pudełek prosto z woka. Zamówione do domu, na imprezę czy firmowy lunch zachowują na długo odpowiednią temperaturę. Istnieje też możliwość stworzenia własnej kompozycji. Potrawy są bowiem przygotowywane w lokalu na oczach gości, którzy mogą dowolnie dobierać poszczególne składniki. Każde pudło to zatem setki możliwych kombinacji smaków, łączących różnorodne tradycje kulinarne.

Orientuj się na Orient

Innowacyjność Noodli w pudle przejawia się w łączeniu bogatych, wielowiekowych doświadczeń kuchni Wschodu ze stylem życia i potrzebami współczesnego konsumenta. Potrawy są przyrządzane na bieżąco ze świeżych składników. Można je spożywać bezpośrednio w lokalu lub zamówić dostawę do domu. Nadają się przy tym do ponownego podgrzania w mikrofalówce czy woku. Gustowne pudełka oraz tradycyjne pałeczki do jedzenia, stanowią dodatkowy smaczek rodem ze świata, prezentowanego często na ekranach telewizorów. Natomiast duża dowolność w łączeniu poszczególnych składników sprawia, że nawet proste zestawy stworzone na bazie makaronu, można dopasować do oczekiwań najbardziej wyrafinowanego podniebienia.

Więcej orientalnych informacji na www.noodlewpudle.pl