Przejdź do treści

HUGO rozpoczęło współpracę z zespołami Little Dragon i Miami Horror w ramach projektu HUGO Tracks.

HUGO BOSS rozpoczął współpracę z zespołami Little Dragon i Miami Horror w kreatywnym projekcie HUGO Tracks. Czteroosobowy zespół Little Dragon ze Szwecji, stworzył album „Ritual Union”, który jest rytmiczną i elektroniczną mieszanką elektroniki i R&B. Miami Horror jest jednym z najgorętszych i dobrze rokujących zespołów z Australii. Partnerstwo rozpoczęło się pomiędzy w czerwcu 2011, kiedy Little Dragon wystąpił na after party po pokazie kolekcji HUGO wiosna/lato 2012.

HUGO Tracks jest pomocne w utrwaleniu związku między sukcesem marki, a miejską twórczą sceną. Nacisk położony jest na artystów, których korzenie tkwią w muzyce elektroniczno – klubowej, ale którzy produkują innowacyjne interpretacje takich dźwięków – równolegle jest to podejście HUGO do innowacji i redefinicji mody.

Cechą magazynu online HUGO BOSS eMAG w ciągu ostatnich dwóch lat, bardzo udany projekt HUGO Tracks jest kluczowym komponentem Lifestyle’owego blogu, który działa od lipca 2011. Kilka razy w tygodniu na blogu wrzucane są nowe utwory, filmiki, kulisy historii, ekskluzywne publikacje dotyczące Little Dragon, Miami Horror oraz  tematy o modzie i stylu życia dotyczące marki HUGO. Użytkownicy mogą pobrać utwory bezpłatnie.

MiamiHorror: http://soundcloud.com/hugo-tracks/sets/miami-horror/s-ftccT

LittleDragon: http://soundcloud.com/hugo-tracks/sets/little-dragon-ritual-union/s-LC8TN