Wizard dla Jelly Watch

Producent oryginalnych zegarków Jelly Watch nawiązał współpracę z agencją reklamową Wizard.

Jelly Watch to wyjątkowa marka – łączy wysoką jakość z przystępną ceną. Jest energetyczna, kolorowa i zabawna. Imponuje nowoczesnym designem i spełnia marzenia o różnorodności. Feerią barw będą również nasycone nowa odsłona strony www i sklepu internetowego oraz nowo powstały fun page.

1 Jelly Watch, WizardJest to ukłon w stronę fanów żelowych zegarków – ludzi młodych ciałem i duchem, odważnych i oryginalnych, takich, którzy nie boją się eksperymentować ze stylem i modą. Świat fashion na zachodzie Europy już oszalał na punkcie tych zegarków, teraz czas na Polskę!

Celem nowej odsłony jest nie tylko mocny efekt sprzedażowy. Chodzi również o umożliwienie fanom zegarków kreowania marki zgodnie z ich upodobaniami i oczekiwaniami oraz stworzenia jedynej, niepowtarzalnej społeczności zgromadzonej wokół Jelly Watch.

Wizard to zespół ludzi, który tworzy kreatywną agencję reklamową obecną na rynku od 15 lat. Specjalizuje się w pełnej kreatywnych rozwiązań strategii komunikacji, która efektywnie wykorzystuje ideę marketingu 360 stopni i zapewnia Klientom sukces na rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu