Przejdź do treści

Ruszyl nowy startup – nagroderek.pl

21.11.2011 wystartowała platforma konkursowa nagroderek.pl (http://nagroderek.pl), będąca jednocześnie innowacyjnym narzędziem marketingowym. Serwis integruje w jednym miejscu przedsiębiorców będących sponsorami nagród oraz użytkowników biorących udział w konkursach, będącymi potencjalnymi klientami zarejestrowanych sponsorów.

Serwis pozwala użytkownikom na udział w szeregu konkursów, przy czym zarówno rejestracja, jak i rywalizacja w konkursach są całkowicie darmowe. Podstawa działania portalu opiera się na zdobywaniu punktów przez użytkowników, przy czym pomiędzy zdobywaniem kolejnych punktów musi upłynąć zadany okres czasu. Udział w wybranym konkursie niesie ze sobą konieczność rozwiązania zadania oraz powrotu do strony i z czasem staje się przyjemną zabawą.

„Dla przedsiębiorców portal jest przede wszystkim platformą umożliwiającą efektywną promocję poprzez organizację różnorodnych konkursów oraz wzmacniania działań marketingowych za pomocą zadań związanych z ofertą handlową lub prowadzoną działalnością.” – mówi Artur Mika, współzałożyciel serwisu nagroderek.pl. „Użytkownicy mogą rywalizować w konkursach bez żadnych opłat, co bez wątpienia jest dla nich atutem”.

Portal charakteryzuje się nowoczesnym designem i żywą kolorystyką. Jest unikalnym rozwiązaniem na rynku platform konkursowych. Jego staranne wykonanie, przejrzystość oraz jasno określone zasady gry mogą przyczynić się do sukcesu w przyszłości. Zapraszamy przedsiębiorców oraz graczy do odwiedzenia portalu pod adresem http://nagroderek.pl.