Range Rover Evoque najlepszym SUV-em

Range Rover Evoque od momentu wprowadzenia na rynek zdobywa uznanie specjalistów i klientów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody na całym świecie. Teraz może się poszczycić kolejną, tym razem otrzymaną w Polsce. Na uroczystej gali organizowanej przez Magazyn „Auto Świat” w Warszawie, która odbyła się 17 listopada, Range Rover Evoque zdobył tytuł Złotej Kierownicy 2011 w kategorii Najlepszy SUV.

Złota Kierownica jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. W Europie konkurs jest organizowany od 1976 roku, w Polsce od trzech lat nad jego realizacją czuwa Magazyn „Auto Świat”. Tytuł Złotej Kierownicy 2011 został przyznany w sześciu kategoriach na podstawie opinii czytelników, którzy łącznie nadesłali blisko 80 tysięcy głosów.

„Range Rover Evoque jest luksusowym samochodem terenowym ze sportową duszą, będący najlżejszym i najbardziej ekologicznym modelem jakiego kiedykolwiek wyprodukował Land Rover. Jest nam niezwykle miło, że Evoque spotkał się z uznaniem polskich odbiorców, ich opinia motywuje nas do stałego podnoszenia jakości naszych samochodów” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Range Rover Evoque ekscytuje już od dnia swojej premiery. Tuż po pojawieniu się pierwszych jego zdjęć doceniany był za niezwykły design. Jazdy próbne potwierdziły także jego możliwości jezdne i zyskał wśród ekspertów z rynku motoryzacyjnego. Połączenie unikatowego stylu z walorami technicznymi sprawiają, że samochód ten budzi ogromne zainteresowanie, zarówno wśród potencjalnych użytkowników, jak i dziennikarzy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu