Premiera World Debit MasterCard w Alior Banku

Oferta kart płatniczych w Alior Banku zostaje wzbogacona o kartę debetową World Debit MasterCard, połączoną z programem lojalnościowym World MasterCard Rewards. Zarówno wydanie karty, jaki prowadzenie rachunku w Alior Banku są bezpłatne.

W trosce o nawet najbardziej wymagających klientów Alior Bank wprowadza do swojej oferty kolejną kartę debetową MasterCard. Karta World Debit MasterCard pozwala na gromadzenie punktów w specjalnym programie lojalnościowym MasterCard Rewards. Punkty można wymieniać na bezcenne nagrody.

„Alior Bank posiada już w swojej ofercie kartę kredytową World MasterCard. Teraz klienci banku mogą również skorzystać z zalet posiadania karty debetowej w programie World MasterCard Rewards. Posiadacze obu kart mogą zdobywać punkty w programie jeszcze szybciej, ponieważ punkty za płatności obiema kartami są naliczane na tym samym koncie” – mówi Michał Skowronek, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

Karta World Debit MasterCard łączy w sobie zalety technologii bezstykowej PayPass, z możliwością bezpłatnych wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie oraz otrzymania bardzo atrakcyjnych nagród w programie lojalnościowym World MasterCard Rewards. Dzięki tej karcie Klienci zyskali kolejny argument, aby korzystać już tylko z płatności bezgotówkowych – dodaje Kaja Krassowska, Menedżer ds. Produktów Depozytowych w Alior Banku.

Dodatkowo karta World Debit MasterCard w Alior Banku daje klientowi pakiet atrakcyjnych profitów. Już za pierwszą płatność bezgotówkową kartą, klienci Alior Banku otrzymają 1500 punktów w programie, a za każde wydane 5 zł otrzymają 1 punkt. Dodatkowo, można nią bezpłatnie wypłacać środki z bankomatów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Każdy użytkownik karty może również skorzystać z bezpłatnego pakietu assistance w podróży, który obejmuje m. in. zgubienie bagażu, ubezpieczenie opóźnienia lotu oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Karta World Debit MasterCard jest wydawana bezpłatnie, a miesięczna opłata dla klientów, dla których Alior Bank jest ‘głównym bankiem’ wynosi zaledwie 5 zł. Dodatkowo, posiadacze konta osobistego w Alior Banku nie płacą za przelewy internetowe oraz mogą bezpłatnie korzystać z pakietów assistance i concierge.

Punkty w Programie World MasterCard Rewards można wymieniać na nagrody, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajduje się chociażby jazda bolidem wyścigowym, skok na bungee, indywidualna lekcja makijażu, czy lot balonem dla dwóch osób. Nagrody podzielone są na kilka kategorii tematycznych, dlatego każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Więcej informacji na temat oferty Alior Banku dostępnych jest na stronie www.aliorbank.pl, a pełny katalog nagród, informacje i zasady uczestnictwa w Programie znajdują się na stronie www.mastercard.pl/rewards

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu