Nowy sposób na tradycję. Kalendarz adwentowy Wera

Tagi:

Projektanci z firmy Wera, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi ręcznych, postanowili połączyć tradycję z nowoczesnością i stworzyli limitowaną serię kalendarzy adwentowych na 2011 rok. Zamiast czekoladek w kalendarzu znajdują się prawdziwe narzędzia. Z jednej strony to dobrze zaprojektowany gadżet, z drugiej praktyczny pomysł na świąteczny prezent.

Opakowanie kalendarza nawiązujące do starodawnych ilustracji z Św. Mikołajem zostało podzielone na 24 pola pod którymi kryją się narzędzia. W zestawie znajdują się profesjonale wkrętaki, 6 końcówek 50 mm, rękojeść z bitami i etui mocowanym do paska.

Twórcy kalendarza, nie zapomnieli też o dekoracyjnych akcentach. W zestawie oprócz narządzi znajdują się naklejki z świątecznymi motywami Wera dla najmłodszych oraz dla nieco starszych – otwieracz do butelek z charakterystycznym dla tej marki uchwytem Kraftform.

Kalendarz adwentowy z narzędziami Wera został stworzony dla profesjonalistów i hobbystów, których w okresie przedświątecznym czeka podwójna ilość okazji do majsterkowania.

Więcej szczegółowych informacji o Adwentowym kalendarzu Wera na stronie dystrybutora www.profitechnik.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu