Najlepsze z Polski. Najlepsze z Europy

Tagi:

Polskie produkty mięsne i mleczne nie mają sobie równych. Wytwarzane według tradycyjnych receptur cieszą podniebienia klientów sklepów Lidl w Polsce, ale również w Europie.

Od kilku lat smaki i zapachy rozmaitych kuchni narodowych docierają do polskich domów z coraz większą intensywnością. Firma Lidl, będąc w całej Europie, ma dostęp do najlepszych, najsmaczniejszych, najbardziej znanych produktów w danym kraju i przywozi je do Polski, by klienci mogli cieszyć się ich wyśmienitym smakiem i aromatem. Włoska oliwa z pierwszego tłoczenia, wyśmienity francuski camembert, oliwki dojrzewające w słońcu Hiszpanii czy też czekolada, której smak przywodzi na myśl widok bawarskich Alp – to produkty, które stają się kolejnymi ważnymi wizytówkami kraju swego pochodzenia. Dlatego w ramach kampanii „Najlepsze z Polski. Najlepsze z Europy.” z całego europejskiego koszyka obfitości wybraliśmy te produkty, które podbiły serca Europejczyków.

Buon appetito!… Bon appétit!… Qué aproveche!… Guten Appetit!…

Jednym słowem – smacznego!

 

HISZPAŃSKIE SŁOŃCE

Najdorodniejsze oliwki, pomarańcze, papryka dojrzewają w słonecznej Hiszpanii i to dlatego dostarczamy je bezpośrednio stamtąd do polskich sklepów Lidl.

Oliwki Masline Baresa z pastą paprykową to produkt, który polscy klienci chętnie dodają do makaronu lub też traktują jako przekąskę. Mimo że możliwości podania jest zdecydowanie więcej, jedno dla wszystkich pozostaje wspólne – doskonały smak oraz wysoka jakość Baresy.

WŁOSKI AROMAT

Wprost od naszych włoskich dostawców sprowadzamy oliwę, by nasi klienci mieli jej śródziemnomorski smak i aromat na wyciągnięcie ręki.

Oliwa Primadonna jest produktem z pierwszego tłoczenia. To doskonałe źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega 3 i omega 6), reguluje przemianę materii i stanowi składnik każdej zdrowej diety. Primadonna nie tylko nadaje potrawom niepowtarzalny aromat, ale i pięknie pachnie.

FRANCUSKA SUBTELNOŚĆ

Francja słynie z niezwykle wyszukanych gustów, dlatego też stamtąd sprowadzamy najlepsze sery i wyborne wina, które cieszą podniebienia polskich konsumentów.

Oryginalny, francuski Le Chêne d’argent Camembert przygotowany według tradycyjnej receptury zachwyci wyjątkowo aksamitną konsystencją i wybornym, delikatnym smakiem. Chętnie używany jest zarówno do kanapek, jak i dań obiadowych oraz przekąsek. Można go również zapanierować

i upiec, podając z żurawiną.

BAWARSKA SŁODYCZ

Wyśmienite słodycze, pełne aromatów i delikatnego smaku sprowadzamy od naszych zachodnich sąsiadów, by każdy z nas mógł je znaleźć w swoim Lidlu.

Pełnomleczna czekolada Fin Carré również z orzechami laskowymi, bakaliami, ale także deserowa to sprawdzony, wyśmienity smak. Wielu uważają ją za swoją ulubioną. Przepis na konsumpcję jest tu wyjątkowo prosty: kostkę czekolady włożyć do ust i cieszyć się jej delikatnym smakiem.

POLSKIE PYSZNOŚCI

Tradycyjny polski smak wyrobów mięsnych i mlecznych cieszy każdego dnia klientów sklepów Lidl zarówno w Polsce, jak również w Europie, a ich doskonałą jakość potwierdzają liczne nagrody przyznane w prestiżowych konkursach branżowych.

Pikok Przysmaki Kresowe to cienko pokrojone plasterki trzech wybornych wędlin: kiełbasy chorizo, kiełbasy kresowej i kiełbasy kresowej z zielonym pieprzem, dostępne w jednym opakowaniu 150g. To jednocześnie produkt, który zdobył tytuł „Przebój Wędliniarski Roku 2011” podczas XVII Forum Rzeźnictwa i Wędliniarstwa Polagra 2011. To kolejne, po statuetce Godła Teraz Polska, prestiżowe wyróżnienie dla marki Pikok w tym roku. Nie trzeba dodawać, że o werdykcie jury zdecydowało tutaj to, co najważniejsze: niepowtarzalny smak i najwyższa jakość.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu