Muno.pl planuje kolejne zmiany

Serwis z muzyką klubową Muno.pl wkrótce wprowadzi nowe udogodnienia dla muzyków. Powstanie pełen pakiety artysty, w którym twórcy muzyki będą mogli sami dodawać utwory, zdjęcia oraz informacje o sobie.

Innowacją serwisu Muno.pl będą nowe pakiety skierowane bezpośrednio dla artystów, którzy od tej pory będą mogli sami prowadzić swoje profile. – Takie rozwiązanie daje muzykom dużo swobody, gdyż teraz to tylko od nich będzie zależało, co pojawi się w serwisie – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny serwisu Muno.pl – Będzie to swego rodzaju CV czy wizytówka artysty ¬- dodaje A. Kubaczewski. Dotychczas profile tworzone były przez administratorów portalu. Fani mogli tam znaleźć przede wszystkim informacje ogólne dotyczące wybranego DJ’a, zdjęcia z imprez, zapowiedzi koncertów oraz posłuchać muzyki tworzonej przez artystów. Zmiany pozwolą na zwiększenie zawartości muzycznej oraz na bezpośredni kontakt i interakcję z wybranym muzykiem.

Portal Muno.pl cały czas stawia na zmiany. Od października dostępna jest anglojęzyczna wersja serwisu, tak aby fani i artyści z całego świata mogli bez problemu zapoznać się z polskim rynkiem muzycznym. Pozwoli to również na promowanie się rodzimych artystów za granicą.

Muno.pl to obecnie jeden z wiodących serwisów na mapie naszego kraju, poświęconych nurtom muzycznym z kręgu nowych brzmień. Dostarcza informacje i ciekawostki ze świata muzyki, promuje kluby i wydarzenia, zawiera galerie z imprez i video reportaże. Za pośrednictwem portalu można również kupić bilety na najlepsze eventy w kraju. Jest to również jedna z największych w Polsce baz sylwetek dj’ów, producentów oraz muzyków polskich i zagranicznych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu