Przejdź do treści

Kredyt refinansowy w Citi Handlowy

Citi Handlowy zachęca do przeanalizowania całkowitych kosztów swojego kredytu hipotecznego i prezentuje ofertę kredytu refinansowego. Minimalna marża produktu Citi Handlowy wynosi teraz 0,8 proc., maksymalna – 1,3 proc. Takie warunki sprawiają, że oferta kredytu refinansowego w Citi Handlowy z prowizją w wysokości 0 proc., brakiem opłaty za wpis do ksiąg wieczystych oraz wycenę nieruchomości, to jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Kredyt refinansowy Citi Handlowy to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze niedawno finansowali zakup swoich nieruchomości pożyczkami z marżą na poziomie 2-3 proc. Dzięki przeniesieniu swoich zobowiązań do Citi Handlowy klienci ci zyskać mogą nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, kilkaset rocznie. Dlatego Citi Handlowy zachęca do przeliczenia całkowitych kosztów swojego dotychczasowego kredytu i zestawienia go z propozycją kredytu refinansowego w Citi Handlowy. Przy takiej analizie pomóc mogą doradcy Banku i agentów, którzy oferują produkty bankowe Citi Handlowy.

Kredyt refinansowy w Citi Handlowy to pożyczka na spłatę mieszkaniowych kredytów hipotecznych w innych bankach. W zależności od aktywności klienta na innych produktach banku marża kredyt refinansowego w Citi Handlowy może wynieść od 0.8 proc. do 1,3 proc. Wysokość marży ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Prowizja takiego kredytu refinansowego to 0 proc. Dodatkowo, bank nie pobiera opłaty za wycenę nieruchomości, a także pokrywa koszt wpisu hipoteki do księgi wieczystej.

Kredyt refinansowy w Citi Handlowy udzielany jest na kwoty powyżej 80.000 złotych. Bank oferuje kredyty refinansowe w złotych, a maksymalna kwota finansowania to 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 35 lat. Minimalny miesięczny dochód netto wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny musi wynosić co najmniej 3000 zł. Szczegółowe warunki dotyczące oferty kredytów hipotecznych w Citi Handlowy dostępne są u Doradców w oddziałach Citi Handlowy.