Przejdź do treści

eurobank Partnerem Albumu „Ram Cafe 6”

Od dziś w największych sklepach muzycznych można zakupić najnowszą, szóstą już kompilację muzyczną z kolekcji „Ram Cafe”. Wyłącznym Partnerem Albumu jest eurobank.

Po raz pierwszy eurobank zdecydował się na wsparcie działalności kulturalnej angażując się jako mecenas płyty z muzyką chillout. Do tej pory koncentrował się głównie na edukacji finansowej klientów oraz na wspieraniu przedsiębiorczości. Współpraca z Radiem RAM przy wydaniu albumu „Ram Cafe 6” jest pierwszym krokiem w sponsoringu inicjatyw muzycznych, który jest jednym z elementów strategii Grupy Societe Generale – francuskiego właściciela eurobanku.

Płyty „Ram Cafe” są autorskimi składankami, wydawanymi od 2006 roku przez Radio RAM oraz wytwórnię płytową Magnetic Records. Ich zaletą jest niepowtarzalny dobór utworów, specjalnie wyselekcjonowanych przez Szefa Muzycznego Radia – Piotra Bartysia. Większość z nich to premierowe nagrania na polskim rynku. Płyty cieszą się dużą popularnością – zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i słuchaczy – z dotychczas wydanych 5 albumów „Ram Cafe”, 3 otrzymały statusy Złotej Płyty, a 1 Platynowej.

Najnowszy album „Ram Cafe 6” można zakupić w dużych sieciach sklepów muzycznych, takich jak: Empik, Media Markt i Saturn.