Przejdź do treści

Dwóch nowych członków IAB Polska

Do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły dwie firmy. Nowymi członkami IAB Polska zostali Adequate oraz artflash.

– Bardzo cieszy nas fakt dołączenia dwóch nowych firm do naszego stowarzyszenia. Przedsiębiorstwa których domeną jest marketing interaktywny są bardzo ważnym ogniwem w branży internetowej – powiedziała Patrycja Sass-Staniszewska, dyrektor biura IAB Polska.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem dołączenia do Związku. Przystępujemy do IAB, gdyż chcemy brać czynny udział w kształtowaniu Polskiego rynku reklamy interaktywnej i mediów społecznościowych – powiedział Witold Wrodarczyk, Operations Director z firmy Adequate.

– W imieniu agencji artflash interactive cieszę się bardzo z przystąpienia do IAB Polska. Od samego początku naszej działalności głęboko wierzyłem, że szansą dla każdej agencji interaktywnej jest nie tylko umiejętne wykorzystanie dostępnych narzędzi interaktywnego marketingu, ale również współuczestniczenie w ewolucji internetu w szerszym kontekście. Dołączenie w szeregi IAB to konsekwencja tych założeń. Mam nadzieję, że wspólnie z innymi członkami Związku uda nam się mieć jeszcze większy wpływ na rozwój rynku internetowego w Polsce – powiedział Tomasz Chabowski, creative director z firmy artflash.