Wielkie Spotkanie branży spotkań na czerwonym dywanie

Ponad 300 planistów spotkań zarówno z agencji jak i korporacji zgromadził przedpremierowy pokaz filmu „Wyjazd Integracyjny”. Wydarzenie odbyło się 3 listopada br. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Organizatorem spotkania był Portal branżowy – MeetingPlanner.pl.

Na początku listopada odbyło się prawdziwe święto branży spotkań. Kilkuset planistów z agencji eventowych, incentive oraz korporacyjnych organizatorów wydarzeń firmowych spotkało się przy okazji prapremiery filmu „Wyjazd Integracyjny”.

Pokaz poprzedziła, mi.in prezentacja możliwości eventowo-konferencyjnych Hotelu OSSA, w którym kręcone były zdjęcia do filmu.

Uczestniczka pokazu, Milena Rutkowska, z Radar Events komentując to branżowe wydarzenie powiedziała: – Jak najbardziej takie spotkania są bardzo potrzebne. Dają możliwość spotkania się z ludźmi z branży, wymiany spostrzeżeń, doświadczeń oraz kontaktów a także umożliwiają zwiedzenia miejsc w których można organizować spotkania biznesowe, w tym przypadku sale Multikina w Złotych Tarasach. Myślę, że większość organizatorów spotkało się z wieloma zachowaniami uczestników pokazanymi w filmie. Śmiem nawet twierdzić, że spotkaliśmy się z sytuacjami o wiele bardziej nierealnymi i irracjonalnymi. Ludzie często wyjeżdżając na wyjazd integracyjny pokazują inną, czasami skrywaną na co dzień twarz. Wiadomo, że to film o charakterze komediowym więc pokazuje sytuacja i zachowania w przesadzony, przerysowany sposób. Analizując Wyjazd integracyjny z zawodowego punktu widzenia widzę, że firmie Polish Lody zabrakło profesjonalnej obsługi… Wyjazd organizowały osoby na co dzień zajmujące się innymi działaniami stąd sporo nieporozumień, niedociągnięć i pomyłek. Stąd sam nasuwa się wniosek, że spięcie imprezy integracyjnej należy zlecać profesjonalistom a nie działać na własny rachunek.

Po projekcji filmu wszyscy uczestnicy wieczoru przenieśli się do klubu 35 mm w Złotych Tarasach, by porozmawiać w nieformalnej atmosferze oraz nawiązać nowe znajomości.

W związku z ogromnym zainteresowaniem i dużą ilością zgłoszeń od przeszło 600! planistów spotkań, Portal MeetingPlanner.pl przygotował kolejną projekcję branżową filmu „WYJAZD INTEGRACYJNY” – dla meeting plannerów (organizatorów wydarzeń) oraz dostawców usług eventowo-konferencyjnych. Pokaz odbędzie się w ramach warsztatów Wielki MP FAST DATE dnia 25 listopada br. w Złotych Tarasach w Warszawie. Więcej informacji na stronie: http://www.meetingplanner.pl/fastdatemprecommended2011/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu