Silniejszy dział Client Service w OS3 multimedia

Do Client Service OS3 multimedia dołączyli Sylwia Grzegorek i Karol Stefański. Ich przyjście oznacza wzmocnienie działu obsługi klienta i równocześnie zwiększenie kompetencji agencji w zakresie 360o.

Sylwia Grzegorek objęła stanowisko Group Account Directora. Ma ona wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem i w tworzeniu komunikacji zintegrowanej, przede wszystkim promocji konsumenckich wspartych działaniami 360o oraz całościowych kampanii launchowych i relaunchowych. Przed przyjściem do OS3 multimedia przez sześć lat pracowała w IQ Marketing, ostatnio na stanowisku Group Account Directora. Odpowiadała za kampanię „W kobiecą podróż z Timotei” i „Akademię Prawdziwego Piękna” Dove.

Sylwia zarządza w OS3 dwoma teamami accounckimi, którymi kierują Joanna Dobrowolska i Karol Stefański.

Karol Stefański, objął z początkiem października stanowisko Group Account Managera w OS3 multimedia. Związany z branżą interactive od sześciu lat ostatnio był kierownikiem projektów i kampanii internetowych w Tribal DDB Warszawa. Obsługiwał m.in. takich klientów, jak Orange i Unilever, pracując nad strategiami marek zarówno polskich jak i z Europy Centralnej i Wschodniej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu