KOBO Professional sponsorem musicalu Polita

Profesjonalny makijaż aktorów podczas niesamowitego widowiska Polita zapewni sponsor – KOBO Professional. Marka kosmetyków stworzona do profesjonalnego makijażu dostępna jest już od roku, wyłącznie w sieci „Natura Drogerie”.

Polita to imponujące widowisko reżyserowane przez Janusza Józefowicza z udziałem aktorów Studia Buffo. Spektakl przygotowany w technice filmowej 3D przedstawia historię wyjątkowej polskiej aktorki, Poli Negri, która zdobyła sławę w Hollywood. W rolę pięknej i zmysłowej diwy z lat 20-tych wcieli się Natasza Urbańska, której niezwykły makijaż, podobnie jak pozostałych aktorów musicalu zostanie wykonany kosmetykami marki KOBO Professional.

„Postanowiliśmy wesprzeć to spektakularne, pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w Polsce, ponieważ doskonale wpisuje się w ideę profesjonalnej marki do makijażu KOBO Professional. Jest to również niezwykła okazja, aby podkreślić pierwszy rok jej obecności na polskim rynku.” – komentuje zaangażowanie KOBO Professional w projekt Polity Agnieszka Jaszczuk, dyrektor marketingu sieci Natura Drogerie, wyłącznego dystrybutora marki KOBO w Polsce.

KOBO Professional zaprasza na światową premierę musicalu, która odbędzie się 4 grudnia 2011 r w Bydgoszczy w Hali Łuczniczka. 29 i 30 grudnia 2011 r. – odbędą się pokazy przedpremierowe na warszawskim Torwarze a 31 grudnia – premiera połączona z balem sylwestrowym.

Przed każdym spektaklem profesjonalna wizażystka KOBO Professional wyczaruje perfekcyjny makijaż każdej zdecydowanej na metamorfozę kobiecie.

Marka KOBO Professional jest dostępna w sieci Natura Drogerie od roku. KOBO Professional daje każdej kobiecie bezpośredni dostęp do kosmetyków, dotychczas, zarezerwowanych wyłącznie dla zawodowych makijażystów. Produkty marki KOBO gwarantują piękny i trwały efekt profesjonalnego makijażu, a niezwykłe bogactwo asortymentu i wyrazista gama kolorystyczna są odpowiedzią na potrzeby każdej wymagającej kobiety. Wysokie walory aplikacyjne oraz bardzo dobre napigmentowanie ułatwiają uzyskanie niezwykłych efektów, które podkreślają urok i indywidualizm każdej kobiety.

Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska, dyrektor artystyczna marki, we współpracy z siecią Drogerie Natura przygotowała już dwie kolekcje KOBO Professional – Chic, która intrygowała wyrafinowanym szykiem i elegancją oraz Delicious, utrzymaną w subtelnej, niemal baśniowej kolorystyce.

W tworzeniu kolekcji wzięły również udział znakomite polskie aktorki – Kasia Zielińska oraz Joanna Gleń. Wnikliwa analiza światowych trendów połączona z wrodzonym wyczuciem smaku zaowocowały odważnymi metamorfozami pięknych i nieprzeciętnych kobiet. Już wkrótce poznamy twarz nowej kolekcji KOBO Professional.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu