Przejdź do treści

Weedo S.A. tworzy markę akcesoriów do urządzeń mobilnych

Tagi:

Marka i-4U to pierwsza polska marka zajmująca się kreowaniem nowej jakości użytkowania smartfonów i tabletów. Dzięki i-4U ludzie na całym świecie kupują tablety tylko po to, by móc korzystać z produktów tej marki.

i-4U, bo taką nazwą można spotkać produkty, to marka oferująca różnego typu akcesoria przeznaczone dla smartfonów i tabletów. Do tej pory ukazały się dwa produkty sygnowane marką i-4U: Mobile Holder i Gimmick. W pierwszym kwartale przyszłego roku planowana jest premiera głośnika dedykowanego przede wszystkim iPad’owi, który już teraz cieszy się niezwykłym zainteresowaniem prasy branżowej i potencjalnych użytkowników.

Strategia marketingowa i-4U opiera się przede wszystkim na użytkownikach produktów – to właśnie oni budują społecznościowy ruch wokół marki. Już samo zarejestrowanie się na stronie i-4U.co gwarantuje pięcioprocentowy rabat na zakup pierwszego produktu marki (każdy kolejny zakup unikalnego produktu to kolejne 5% upustu aż do 25% dla posiadacza czterech produktów sygnowanych logiem i-4U).

Produkty i-4U sprzedawane są głównie poprzez sklep na witrynie marki www.i-4u.co. Można je także nabyć za pośrednictwem portali Amazon (w USA, Anglii oraz Niemczech) i eBay. W Polsce akcesoria dostępne są także za pomocą portalu Allegro, a już wkrótce znajdą się w kilku sieciach handlowych.

Właścicielem marki i-4U jest Weedo S.A., czyli pierwsza w kraju firma, która doceniła ciągle powiększający się rynek smartfonów i tabletów. Spółka jest także głównym udziałowcem w spółce Petra System, jednym z największych  polskich producentów oprogramowania na systemy iOS i Android.

Spółka Weedo zadebiutowała na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych 26 października br. Od tego czasu kurs akcji Spółki wzrósł o ponad 100%.