Przejdź do treści

Sfilmuj kolej z LOTOS Kolej

To hasło konkursu na najlepszy film o LOTOS Kolej w sieci. Wystarczy, że masz telefon, aparat fotograficzny czy kamerę, głowę pełną pomysłów i interesujesz się kolejnictwem. Nagrodą główną jest przejazd lokomotywą TRAXX, DRAGON czy SIEMENS na odcinku Gdańsk – Zduńska Wola. O tym jaka lokomotywa wyruszy w trasę zdecyduje sam zwycięzca konkursu.

Osoby które zajmą drugie czy trzecie miejsce będą miały okazję zwiedzić siedzibę LOTOS Kolej w Gdańsku – zobaczyć m.in. dyspozyturę i nastawnię oraz przejechać się lokomotywą manewrową VOITH GRAVITA. Oprócz ww. nagród LOTOS Kolej przewidziała również wiele wartościowych upominków, związanych z kolejnictwem i nie tylko.

– To konkurs jednego z najnowocześniejszych przewoźników kolejowych w Polsce, realizowany w najnowocześniejszym z dostępnych mediów, jakim jest internet – dodaje Mirosław Łosiński, dyrektor ds. operacyjnych LOTOS Kolej. – W ten sposób chcemy pokazać, że przewoźnicy kolejowi mogą być tak samo nowocześni i zaawansowani technologicznie, jak zmieniający się wokół nich świat. Wszystko zależy od dobrego pomysłu na biznes, konsekwencji w jego realizacji  i odpowiednich ludzi, bez których nie sposób osiągnąć sukcesu w żadnej branży.

Istotą konkursu jest zamieszczenie filmu z lokomotywą LOTOSU na kanale danego użytkownika w serwisie społecznościowym You Tube. Zadaniem uczestników konkursu, będących autorami filmów, jest przesłanie linku do swoich prac na adres radoslaw.sobiecki@lotoskolej.pl w okresie od 21 listopada do 16 grudnia br. Każdy uczestnik może przesłać tylko jeden film. Praca konkursowa nie może być dłuższa niż 3 minuty i musi zawierać logotyp LOTOS widoczny na lokomotywie. Filmy oceniać będzie trzyosobowa komisja złożona z ekspertów branży kolejowej. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 27 grudnia br. na stronie www.lotos.pl.