Morizon.pl nawiązuje współpracę z firmą Samsung

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl nawiązuje współpracę z firmą Samsung. Dzięki porozumieniu partnerzy będą podejmować wspólne kroki w celu popularyzacji urządzeń i użytecznych aplikacji mobilnych.

Dzięki współpracy z Samsung Electronics Polska, najnowsza aplikacja dedykowana, stworzona przez Morizon.pl dla szukających nieruchomości, zostanie przedstawiona polskim użytkownikom urządzeń mobilnych wyprodukowanych przez firmę Samsung.

Darmowa aplikacja jest już dostępna i promowana w Samsung Apps, skąd można ją pobrać i zainstalować, na wszystkich urządzeniach mobilnych marki Samsung, funkcjonujących w systemie Android, m.in. na najnowszym tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1 czy smartfonie Samsung Galaxy S II.

Współpraca firm opierać się będzie głównie na promocji nowych technologii – użytecznych aplikacji i urządzeń mobilnych oraz popularyzacji ich praktycznego zastosowania, m.in. w kontekście rynku nieruchomości. Samsung i Morizon określają te działania jako pierwszy krok i początek długoterminowej i wielowątkowej współpracy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu