Mikołajkowa przygoda z Vivabox Multikino dla Dzieci

„Drogi Święty Mikołaju poproszę o…” tak najczęściej zaczynają się listy do Mikołaja. A potem jest długa lista życzeń, bo mali eksperci od podarunków dobrze wiedzą, że szóstego grudnia część z nich może się spełnić.

Jak w tym wyjątkowym dniu sprostać oczekiwaniom dzieci i stanąć na wysokości zadania na miarę spełniającego marzenia Mikołaja? Sięgnij po Vivabox Multikino dla Dzieci – zestaw prezentowy, z którym Mikołajki będą niezapomnianą przygodą dla całej rodziny!

Szósty grudnia to jedna z najbardziej przyjemnych dat w kalendarzu. Nie tylko zwiastuje zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, ale jest też postrzegana jako przedsmak bożonarodzeniowych prezentów. To powszechnie znane „Mikołajki” czyli dzień Świętego Mikołaja, w którym obdarowujemy bliskich, szczególnie dzieci, miłymi drobiazgami. Co podarować pociechom by uczynić ten dzień wyjątkowym? Święty Mikołaj proponuje zestawy prezentowe Vivabox Multikino dla Dzieci!

Filmowe emocje dla całej rodziny…

Szukasz prezentu, który będzie dla dziecka jednocześnie ciekawy i pouczający? Z okazji nadchodzących Mikołajek chcesz spędzić wyjątkowy dzień razem z całą rodziną? Zrób najmłodszym niespodziankę i podaruj chwile pełne filmowych emocji! Zestawy Vivabox Multikino dla Dzieci powstały z myślą o wyjątkowej rozrywce dla dzieci i dorosłych. Niezapomniane komedie, wzruszające filmy familijne i kreskówki pełne ulubionych bohaterów. Z takim podarunkiem nadchodzące Mikołajki staną się wyjątkowym świętem dla całej rodziny! W każdym zestawie Multikino dla Dzieci kryje się Certyfikat Podarunkowy, który można wymienić na bilety do wybranego kina sieci Multikino i Silverscreen – dwa wejścia jednoosobowe lub jeden seans dla dwóch osób.

Z Vivabox Multikino dla Dzieci poczujecie się jak wyjątkowi goście – wystarczy pomyśleć, jaki film chcielibyście obejrzeć i udać się do najbliższego kina!

… i pomysł na wieczór pełen niespodzianek!

Na tym jeszcze nie koniec zabawy z Vivabox! Eleganckie metalowe pudełko, obok biletów na wybrany seans, kryje także dodatkowe filmowe niespodzianki. Aby świąteczny dzień trwał jeszcze dłużej w Vivabox Multikino dla Dzieci znajdziecie film „Mikołajek” na DVD, wyjątkową komedię familijną, która przypadnie do gustu dzieciom i dorosłym. A może zaplanujecie kolejne wyjście do kina? Vouchery rabatowe pozwolą skorzystać z promocji na pokazy specjalne w kinach Multikino i Silver Screen. Z czym kojarzą się Mikołajki? Miłymi podarunkami, uśmiechniętymi twarzami dzieci i wspólną zabawą? Wszystko to znajdziecie w zestawie prezentowym Vivabox Multikino dla Dzieci!

Zestawy Vivabox Multikino dla Dzieci dostępne są na stronie www.vivabox.pl oraz w salonach Empik.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu