Kariera kontrolowana

Control C + control V i wiadomość z załączonym CV wędruje do kolejnego potencjalnego pracodawcy. W tobie zapał powoli przygasa, a rezultaty są takie same jak kilka miesięcy wcześniej. A gdyby tak odwrócić role i pozwolić pracy znaleźć Cię samej? Wraz z powstaniem platformy controlfind.pl stare przysłowie „Kto szuka, ten znajdzie” nabrało nowego znaczenia.

Na dobrą sprawę mógłbyś zostać zawodowym researcherem, bo ogłoszenia pracodawców potrafisz wertować z prędkością światła. Schemat dnia zawsze ten sam: pobudka, śniadanie, kawa i rajd po portalach z ogłoszeniami o pracę. Hobby dawno zmieniło się w rutynę. Kolejna odmowna odpowiedź, kolejna rozmowa rekrutacyjna zakończona słowami „Dziękujemy, zadzwonimy do Pana/Pani”. Dobrze wiesz, że to nie o to chodzi, i że stać Cię na więcej.

Jeśli to czytasz, to znaczy, że trafiłeś pod dobry adres. Jak na portal pod znakiem czterolistnej koniczyny przystało, controlfind.pl przyniesie Ci szczęście, a Twoja kariera już nigdy nie będzie kwestią przypadku. Jeśli wciąż masz wątpliwości, to nastąpił dobry moment, aby je rozwiać. Rejestracja jest darmowa, a przejrzysty panel nawigacji pozwala Ci kontrolować ścieżkę kariery. Po załadowaniu CV do bazy, automatycznie staje się ono widoczne dla wszystkich rekruterów, a Tobie pozostaje zapisywanie spotkań w kalendarzu, odbieranie wiadomości oraz przeglądanie czytelnej bazy z ogłoszeniami, z której możesz bezpośrednio aplikować na wymarzone stanowisko. W ten sposób czas, który wcześniej poświęcałeś szukaniu, możesz przeznaczyć na wspieranie swojej kariery teorią. controlfind.pl motywuje codziennie.

XXI wiek przyniósł nam wiele udogodnień w codziennym życiu, nadszedł czas, aby usprawnić rekrutację i sposób poszukiwania pracy. Tradycyjne ogłoszenia to przeszłość. Przyszłość to kontrolowanie swojej kariery.

Jeśli w głowie zaczęła Ci się kołatać myśl „Dlaczego nie?” nie zwlekaj, zaloguj się i zostaw swoje CV w dobrych rękach. A jeśli w pierwszych zdaniach tekstu pomyliliśmy się, i okaże się, że swojego dnia nie zaczynasz śniadania, a od Facebooka, to dodaj ten adres do swoich ulubionych i bądź na bieżąco każdego ranka: http://www.facebook.com/controlfindpl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu