II miejsce dla ImPress PR & Events

17 listopada br. w nowosądeckim Ratuszu odbyła się uroczysta gala, na której podsumowano IV edycję konkursu „Mój sposób na biznes”. Jednym z laureatów była agencja public relations ImPress PR & Events, której przyznano II miejsce.

Zakończyła się IV edycja konkursu dla nowosądeckich przedsiębiorców „Mój sposób na biznes” organizowanego przez Urząd Pracy oraz Urząd Miasta w Nowym Sączu. Celem przedsięwzięcia jest wyłanianie najbardziej innowacyjnych i prorozwojowych firm na rynku nowosądeckim. Spośród 22 zakwalifikowanych do konkursu podmiotów wybrano 3 laureatów, wśród których znalazła się również agencja ImPress PR & Events, zajmując zaszczytne II miejsce.

ImPress PR & Events jest jedyną firmą na nowosądeckim rynku, oferującą szeroki zakres usług public relations. Agencja organizuje również imprezy i wydarzenia specjalne. „Na jej sukces składa się przede wszystkich efektywność świadczonych usług, elastyczność działań oraz kierowanie się zasadą optymalizacji kosztów” – podkreśla Rafał Wójs, właściciel firmy.

Przy wyborze laureatów jury brało pod uwagę m.in.: motywy podjęcia decyzji o uruchomieniu własnej firmy, przezwyciężanie problemów, innowacyjność i planowanie rozwoju. Oceniane były takie elementy jak poziom aktywności i zaangażowanie właściciela w funkcjonowanie firmy i jej wpływ na otoczenie a zwłaszcza tworzenie nowych miejsc pracy.

Gościem honorowym konferencji był przedstawiciel jednego z „tygrysów biznesu” Nowego Sącza, Prezes Grupy Konspol, Kazimierz Pazgan. Zaznaczył, że „jedyne, czego potrzeba do rozpoczęcia własnego biznesu to odwaga, konsekwencja i wytrwałość… a takich ludzi w Nowym Sączu nie brakuje”. Wymienionych cech nie zabrakło również Agencji ImPress PR, która za swoją działalność została nagrodzona pamiątkową statuetką, dyplomem oraz nowoczesnym urządzeniem wielofunkcyjnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu