Przejdź do treści

Dzięki nowym inwestycjom pięknieje okolica Dworca Głównego we Wrocławiu

Wrocławski Dworzec Główny pięknieje w oczach, a wraz z nim jego okolica. Remont ulicy Pułaskiego oraz nowe inwestycje spowodują, że w niedługim czasie rejon ten odzyska swoje dawne znaczenie oraz świetność. W trend ten wpisuje się Villa Vratislavia, kolejna już we Wrocławiu inwestycja Grupy Deweloperskiej GEO.

Rejon Dworca Głównego dawniej uznawany był za jedną z najatrakcyjniejszych części Wrocławia. Doskonały punkt komunikacyjny, pełna infrastruktura oraz tereny zielone przyciągały wrocławian. Z czasem jednak rejon utracił swoją świetność. Nowe inwestycje i przygotowania do EURO 2012 dodały tempa zmianom w tej części miasta. Niedawno rozpoczął się, tak wyczekiwany przez mieszkańców Wrocławia, remont ulicy Pułaskiego. Docelowo ma się ona stać częścią tzw. śródmiejskiej trasy południowej, która przebiegać będzie od pl. Społecznego przez Pułaskiego, Dyrekcyjną, Szczęśliwą, Zaporoską, Szpitalną do pl. Strzegomskiego. To doskonała informacja dla deweloperów prowadzących inwestycje mieszkaniowe w tym rejonie m.in. Grupy GEO i jej Villi Vratislavia, a przede wszystkim zainteresowanych kupnem mieszkania.

Ta ekskluzywna oferta dewelopera cieszy się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na swoją lokalizację. Zbieg ulic Dyrekcyjnej oraz Gajowej to miejsce umożliwiające dojazd do każdej części Wrocławia. Sąsiedztwo dworców PKP oraz PKS, szkół, przedszkoli, przychodni, uczelni wyższych, punktów usługowych sprawia, że mieszkania w Villi Vratislavia są nie tylko idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz singli, ale również korzystną lokatą kapitału. Dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywność, dużym atutem będą tereny zielone oraz pobliski aquapark – Villa Vratislavia to nasza kolejna już, a jednocześnie najbardziej prestiżowa inwestycja we Wrocławiu. Zagospodarowanie tak istotnej dla miasta przestrzeni jest dla nas wyzwaniem – mówi Grzegorz Wróbel, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Grupy Developerskiej GEO. – Z satysfakcją obserwujemy, że Villa Vratislavia nie tylko wpisuje się w proces ożywiania tego rejonu miasta, ale także cieszy się zainteresowaniem potencjalnych nabywców – dodaje.

Architektura sześciokondygnacyjnego budynku nawiązuje do stylu kamienicznego, dzięki czemu idealnie współgra z pobliską zabudową. Tego rodzaju styl zabudowy cieszy się uznaniem klientów, gdyż prawie połowa z 73 oddanych do użytku lokali znalazła nabywców.

Poza doskonałą lokalizacją kluczową rolę odgrywają projekty mieszkań. Lokale posiadają balkony oraz tarasy z widokiem na tereny zielone. Zarówno rodziny, jak i single znajdą w ofercie coś dla siebie. Dostępne są mieszkania 1-pokojowe o powierzchni ok. 37 mkw., 2- pokojowe ok. 47-59 mkw. oraz 4 lub 5-pokojowe ok. 97-106 mkw., zaprojektowane mając na uwadze ergonomicznie wykorzystanie przestrzeni. Lokale wyposażone zostały w wideodomofony. Aby zwiększyć poczucie komfortu i bezpieczeństwa wśród mieszkańców, deweloper zastosował rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze, a całość inwestycji ogrodził. Dodatkowo osiedle zabezpiecza instalacja alarmowa oraz przeciwpożarowa. Dla tych wszystkich, którzy planują szybką przeprowadzkę, inwestor przygotował 6 lokali wykończonych „pod klucz”. Oznacza to, że mieszkańcy wprowadzić się mogą do mieszkań z gotowymi podłogami, stolarką, łazienkami i urządzonymi kuchniami. Cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej w Villi Vratislavia kształtuje się od 6930 zł/m2 brutto.