„Pierwszy film VOD za 1zł” – nowa promocja w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Od 16 listopada br. startuje nowa promocja dla abonentów Cyfrowego Polsatu, w ramach której filmy oferowane w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej będą dostępne za złotówkę. „Pierwszy film VOD za 1 zł” to propozycja dla użytkowników, którzy nie mieli jeszcze okazji oglądać największych hitów w usłudze VOD platformy.

Najnowsza propozycja Cyfrowego Polsatu „Pierwszy film VOD za 1 zł” skierowana jest do abonentów, którzy dotychczas nie korzystali z dodatkowej usługi platformy. Od 16 listopada br. do 17 lutego 2012 r. operator uruchomi specjalną promocję, zachęcającą abonentów do zapoznania się z bogatą ofertą VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej. Teraz każdy użytkownik sam będzie mógł się przekonać jak łatwy, przyjemny i niezwykle tani jest dostęp do tytułów z VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej z najświeższymi i najchętniej oglądanymi filmami. Dzięki tej opcji domowe zacisze w zaledwie kilka minut może zamienić się w salę kinową i pozostać nią nawet na kilka seansów w ciągu dnia.

Promocja „Pierwszy film VOD za 1 zł” obejmuje repertuar aktualnej oferty VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej, z wyłączeniem treści audiowizualnych zawartych w katalogu „Dla Dorosłych” oraz pojedynczych wybranych tytułów z regularnej oferty. Dostęp do usługi VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej mają wszyscy abonenci, bez względu na posiadany dekoder czy pakiet. Oferta programowa usługi jest aktualizowana z końcem tygodnia. W każdy piątek widzowie znajdą w niej nowe propozycje, w tym: najlepsze produkcje, najzabawniejsze komedie, podnoszące adrenalinę kino akcji, wzruszające dramaty, wyczekiwane obrazy sci-fi czy mrożące krew w żyłach horrory, a także kino familijne zawsze chętnie oglądane przez wszystkich członków rodziny.

W ramach oferty VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa można obejrzeć takie hity i nowości, jak: „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Jestem Bogiem”, „Jak zostać królem”, „Niepokonani”, „Matki w mackach Marsa”, „Mechanik: Prawo zemsty”, „Krzyk 4”, „Prawnik z Lincolna”, „Fighter”, „Lincz” i wiele innych.

Szczegóły akcji „Pierwszy film VOD za 1zł” dostępne są na stronie internetowej operatora (http://www.cyfrowypolsat.pl/vod) lub w elektronicznym przewodniku po programach na kanale 50.

Z bieżącą ofertą filmową VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 – VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu