SAP maintenance w NOVOL: kolejna umowa współpracy z HICRON

Spółka HICRON, specjalizująca się we wdrożeniach, rozwoju i outsourcingu SAP ERP, podpisała umowę z firmą NOVOL sp. z o. o. na świadczenie usług serwisu producenta SAP (maintenance). Jest to już trzecia umowa współpracy zawarta między spółkami.

Usługa SAP maintenance polega na dostarczaniu i instalowaniu aktualizacji wdrożonego systemu SAP ERP.  W ramach umowy z NOVOL, konsultanci HICRON będą odpowiadać również za usuwanie ewentualnych problemów występujących podczas bieżącej eksploatacji systemu. Zakres usług utrzymania systemu SAP w firmie NOVOL określają warunki SAP Standard Support.

„Posiadanie dedykowanego partnera, któremu powierzymy wszystkie prace związane z serwisem SAP, to pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym bardzo dogodne dla nas rozwiązanie. Jednak podstawowym powodem, dla którego wciąż decydujemy się na współpracę z HICRON, jest zaufanie.  Konsultanci HICRON doskonale znają nasz system i nasze potrzeby. Bez względu na to, czy współpraca dotyczy serwisu SAP, wdrożeń czy usług doradczych, konsultanci HICRON z pełnym zaangażowaniem wspierają nas w codziennych zmaganiach z systemem SAP, dając dowód swojego profesjonalizmu i elastyczności” – mówi Tomasz Włodarczak z firmy NOVOL.

Umowa między spółkami wchodzi w życie z początkiem stycznia 2012r i jest określana jako trzeci etap współpracy firm. NOVOL sp. z o.o. jest klientem HICRON od grudnia 2010 roku, kiedy HICRON rozpoczął świadczenie usługi wsparcia aplikacyjnego w NOVOL. Spółki podpisały wówczas także umowę ramową na realizację usług rozwojowych. W kolejnym etapie współpracy konsultanci HICRON przeprowadzili optymalizację przebiegu procesów biznesowych w systemie SAP ERP.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu