Ósme Urodziny GH Madison z Musicalem „Shrek”

W listopadzie 2011 Galeria Handlowa Madison w Gdańsku obchodzi ósme urodziny. W tym roku galeria obchodzi je pod znakiem musicalu „Shrek”.

Specjalnie z tej okazji dla klientów przygotowano wiele atrakcji, z których najważniejszą jest konkurs sprzedażowy z wyjątkowymi nagrodami. Każdy klient, który w okresie 2 – 27 listopada zrobi zakupy w sklepach GH Madison, ma szanse otrzymać dwuosobowe zaproszenie do Teatru Muzycznego w Gdyni na premierowy, będący światowym hitem musical „Shrek”. Do rozdania przygotowaliśmy aż 600 biletów! Szczegóły zabawy na naszej stronie internetowej: www.madison.gda.pl

Jeśli ktoś nie zdąży zrobić zakupów i odebrać zaproszeń, ma jeszcze szanse na zdobycie biletów w „shrekowych” konkursach prowadzonych na antenie radia Złote Przeboje Trefl oraz na profilu Madisona na Facebooku (http://www.facebook.com/Galeria.Madison).

Wyjątkowość urodzinowego miesiąca, jakim jest dla Madisona listopad, podkreśliliśmy także wspaniałymi iluminacjami na zewnątrz budynku.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Jest dogodnie zlokalizowana, w bezpośredniej bliskości Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego węzła komunikacyjnego. Liczy ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań gdańszczan. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy, jak i przychodnią Invicta.

Przygotowała

Monika Trzcińska

Dyrektor Marketingu

 

Galeria Handlowa Madison

Javin Investments Sp. z o.o. – Zarządca Obiektu

ul. Gnilna 2, 80-847 Gdańsk

tel. +48 58 766 75 30

fax +48 58 766 75 25

mtrzcinska@madison.gda.pl

www.madison.gda.pl

 

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu