Moc atrakcji i promocji dla klientów nowej perfumerii Sephora, z okazji otwarcia w Centrum Handlowym Toruń Plaza w Toruniu

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce, otworzyła swój pierwszy salon w Toruniu, w centrum handlowym Toruń Plaza. W tym dniu perfumeria była czynna w godzinach 17.00-21.00. Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej 281 m2, mieszczący się na parterze centrum handlowego, jest 86. lokalizacją Sephora w Polsce. Z tej okazji dla klientów zostały przygotowane ciekawe atrakcje i liczne promocje. Wszystkie osoby, które 14 listopada, odwiedziły perfumerię Sephora, mogły skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów, a do zakupów zostały dołączone liczne upominki. Odwiedzający nową perfumerię w centrum handlowym Toruń Plaza mieli także okazję do poznania nowych makijażowych trendów jesień – zima, a także do odkrycia marek dostępnych wyłącznie w perfumerii Sephora.

„Jestem bardzo dumny, że otworzyliśmy dziś pierwszą perfumerię w Toruniu w centrum handlowym Toruń Plaza, a jednocześnie 86. perfumerię w Polsce. Jestem przekonany, że wyjątkowe połączenie światowego designu naszej perfumerii z najszerszym i najbardziej innowacyjnym w Polsce portfolio produktowym oraz najwyższym poziomem obsługi klienta, przypadnie do gustu mieszkańcom Torunia” – powiedział Michał Dominik, dyrektor generalny, Sephora Polska i Czechy. „Serdecznie zapraszam wszystkich klientów Toruń Plaza do odwiedzania perfumerii Sephora. Tylko w Sephora, znajdą Państwo marki dostępne wyłącznie w naszej perfumerii, np. zapach od Karla Lagerfelda czy marki pielęgnacyjne – Rexaline czy dr. Brandt. Wkrótce planujemy także kolejne otwarcia naszych salonów” – dodał Michał Dominik.

Perfumeria Sephora w centrum handlowym Toruń Plaza będzie otwarta siedem dni w tygodniu w godzinach 9.00-21.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu