Jesienna promocja od divy

Jesienna aura nie należy do najprzyjemniejszych. Są jednak sposoby, by poprawić sobie humor i dodać blasku jesiennej szarówce. Warto skorzystać z promocji divy i uzupełnić garderobę o modne ozdoby, które rozświetlą jesienną szafę.

Jesień to czas kojarzący się z szarymi i długimi wieczorami. Wydaję się ponurym okresem, choć w tym czasie mamy wiele sposobności do świętowania, np. na imprezach Halloween czy popularnych Andrzejkach. By nie przegapić jesiennych okazji i modnie wyglądać na co dzień i od święta warto uzupełnić szafę o modne dodatki, korzystając z jesiennej promocji „2 za 1” w sklepach diva.

„Promocje w naszych sklepach podobają się klientom, dlatego staramy się wprowadzić je regularnie. Dzięki temu każdy odwiedzający może liczyć na miłą niespodziankę” – mówi Aneta Szymanowska Marketing Specialist marki diva w rejonie Europy Środkowo – Wschodniej.

Promocja „2 za 1” to okazja, by zakupić 2 sztuki w cenie jednej. Dzięki temu możemy mieć w tej samej cenie dwa razy więcej modnych kolczyków, bransolet czy ozdób do włosów. Promocja dotyczy wybranych produktów specjalnie oznaczonych i trwa do 21 listopada. Promocje nie łączą się ze sobą, jednak dzięki szerokiemu asortymentowi i różnorodnej biżuterii każda propozycja jest atrakcyjna. Najważniejsze, by nie przegapić żadnej z nich!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu