Hotdeals rusza z VIP Katalogiem

Iweii SA – spółka z Grupy ADV, działająca w obszarze marketingu afiliacyjnego, zarządzająca platformą „poznajomosci.pl” – wdraża nową, bezpłatną wersję usługi hotdeals – papierowy VIP Katalog Hotdeals. Tym samym Iweii SA rewolucjonizuje dynamicznie rozwijającą się w Polsce branżę couponingu.

Celem spółki jest zwiększenie tempa rozwoju niestandardowych serwisów sprzedażowych, w tym promocja i aktywna sprzedaż nowych usług oraz rozszerzenie portfolio innowacyjnych rozwiązań, dedykowanych sektorowi e-commerce oraz m-commerce.

Hotdeals – przewodnik nowej generacji po atrakcyjnych wydarzeniach i ofertach w Trójmieście i Warszawie wprowadza VIP Katalog – papierową wersję kuponów rabatowych. Od listopada 2011 wybrane osoby z Trójmiasta będą mogły korzystać z ekskluzywnych promocji zgromadzonych w papierowej wersji VIP Katalogu Hotdeals.

W katalogu zebrano promocje prestiżowych punktów w Trójmieście. Wśród nich znajdziemy: salony SPA, wybrane restauracje i hotele, salony meblarskie i wnętrzarskie, gabinety lekarskie i wiele innych miejsc. Papierowa wersja kuponów rabatowych dotrze do takich miejsc jak: biurowce, hale widowiskowo-sportowe, wybrane hotele i restauracje, salony kosmetyczne i fryzjerskie, a także centra handlowe na terenie Trójmiasta.

Hotdeals zapowiada rewolucję na polskim rynku couponingu.  Jak twierdzi Wojciech Kąkol, prezes zarządu Iweii SA oraz twórca platformy hotdeals.pl: „Kupony rabatowe są znane na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych zbieranie kuponów jest tak popularne, jak w Polsce zakupy w dyskontach. Chcemy pokazać polskim konsumentom, że dzięki kuponom rabatowym, w prosty sposób mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy, nie rezygnując z produktów i usług luksusowych.”

Dostępność i funkcjonalność platformy hotdeals.pl została opracowana z myślą o osobach aktywnie spędzających czas wolny, łowcach promocyjnych ofert sprzedażowych, konsumentach korzystających z programów rabatowych czy osobach podróżujących, poszukujących ciekawych informacji turystycznych. Kupony rabatowe hotdeals są dostępne w trzech wersjach:

  1. Na stronie internetowej www.hotdeals.pl;
  2. Poprzez aplikację mobilną dostępną na telefonach komórkowych z systemem Android i iOS;
  3. W papierowym VIP Katalogu.

Sukces pierwszego katalogu i tempo, w jakim reklamodawcy dołączają do systemu sprawiły, że w kolejnej – zimowej edycji VIP Katalogu znajdzie się trzy razy więcej firm w podwojonym nakładzie a dystrybucja zostanie poszerzona o strategiczne punkty w Gdańsku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu