Festiwal Wina i Serów

Wino i ser to idealne połączenie, które pasuje na każdą okazję: na małe przyjęcie w gronie znajomych, romantyczną kolację czy domówkę. Stosowne zapasy będzie można poczynić w weekend 18-20 listopada podczas kolejnego święta miłośników wyszukanych smaków –  Festiwalu Wina i Serów, odbywającego się w CH Blue City.

Już za kilka dni CH Blue City zamieni się w miejsce, w którym każdy maniak szlachetnych trunków i wykwintnych serów może nie tylko spróbować, ale również kupić i zamówić wszystkie wystawiane produkty. I to po okazyjnych cenach!

Najlepsze węgierskie tokaje, wspaniałe beczkowe wina z serca Hiszpanii, francuskie szampany i rześkie prosecco, ale też doskonałe wina z Nowego Świata – to tylko fragment oferty, jakiej można będzie skosztować podczas trzech dni Festiwalu.

Nie zabraknie też specjałów dla fanów dobrej kuchni: będą sery z Toskanii i Austrii, polskie oscypki i bryndza, oliwy toczone z owoców rodzących się wśród najlepszych włoskich winnic. Łącznie ponad 500 gatunków win i 200 innych produktów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu