Circus Events – najnowszy trend w zimowych eventach dla firm

Mikołaje akrobaci i śnieżynki wirujący na linach na wysokości kilkunastu metrów, cyrkowe wersje jasełek i światowych musicali, przejażdżka wielbłądem w środku zimy bez konieczności wyjazdu do Egiptu  – najnowsza moda na eventy dotarła do Polski.

Circus Events, czyli imprezy w stylu cyrkowym zyskują uznanie branży marketingowej nad Wisłą. Niemcy, Włochy, czy Francja, to kraje, w których sztuka cyrkowa cieszy się od dziesięcioleci wysoką pozycją. To one były prekursorami w wykorzystaniu cyrkowych klimatów i namiotów w branży eventowej. Events marketing – to branża, która nie znosi próżni i bazuje na coraz to nowych ideach. Pierwszymi, które postawiły na Circus Events na polskim rynku były tak renomowane marki jak: Aviva, Avon, Renault, City Handlowy, Bank Pekao S.A., Endemol, Polsat, Polfa Warszawa, Carrefour, CH Reduta i Schenker.

– Nasze eventy cieszą się coraz większą popularnością, bo na tle powtarzalnych imprez bardzo się wyróżniają. W tej branży liczy się element zaskoczenia, a gdzie jak nie w cyrku można osiągnąć go najszybciej – mówi Kamil Zalewski, z Agencji Artystycznej Zalewski, która jest właścicielem Cyrku Zalewski, organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej i jedyną firmą na polskim rynku organizującą profesjonalne eventy cyrkowe od A do Z. Firma dysponuje bazą cyrkową zlokalizowaną w bliskiej odległości od Warszawy, na której rozległym terenie znajduje się słynny Dom Gościnny Zalewskich.

W programie typowego Circus Event znajdują się największe atrakcje sztuki cyrkowej: Mikołaje akrobaci i ich śnieżynki wirujący pod kopułą cyrku, czy skaczący na trapezie, cyrkowe wersje jasełek, kolędowanie z towarzyszeniem orkiestry cyrkowej i in.

– Co najważniejsze na tego typu imprezach zawsze angażujemy ich uczestników. Nie tylko mogą oglądać popisy akrobatów, ale także sami spojrzeć na cyrkowy namiot spod kopuły cyrku. Dokładamy wszelkich starań aby uczestnicy naszych eventów na długo zachowali je w swojej pamięci. Nasza pasja do sztuki cyrkowej i fakt, że zajmujemy się nią zawodowo od 8 pokoleń sprawia, że nie da się podrobić naszej oferty. Dlatego jest niepowtarzalna – mówi Kamil Zalewski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu