Twój Fitness Najlepszym Partnerem w Biznesie

Twój Fitness S.A., twórca i właściciel najnowocześniejszych centrów fitness w Polsce, został uhonorowany prestiżowym tytułem – Najlepszy Partner w Biznesie 2011. Nagroda przyznawana przez miesięcznik ekonomiczny Home & Market od lat trafia do firmy i instytucji, które wyróżniają się profesjonalizmem oraz rzetelnością.

Statuetki wręczono na uroczystej gali, która odbyła się w warszawskim hotelu Intercontinental 8 listopada 2011 r. Jak co roku miesięcznik Home & Market nagrodził firmy i instytucje, które w swojej działalności odznaczają się najwyższym profesjonalizmem, a przez to są godne zaufania i polecenia, czyli są najlepszymi partnerami w szeroko pojętym biznesie. W tym roku, wśród wyróżnionych, czyli m.in. takich firm jak: Kredyt Bank S.A., Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. czy Exatel S.A., znalazła się również firma Twój Fitness S.A.

Twój Fitness S.A został nagrodzony w kategorii „Sport i Zdowie” za stworzenie kilkudziesięciu udanych centrów fitness i edukację w zakresie zdrowego trybu życia. – Nagroda przyznana przez Home & Market ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest podkreśleniem naszej wieloletniej pracy, której celem jest zdrowe, pełne energii i uśmiechu polskie społeczeństwo. Staramy się to osiągnąć m.in. poprzez tworzenie najnowocześniejszych w kraju centrów fitness oraz edukację w zakresie zdrowego tryby życia – mówi Artur Ligęska, prezes zarządu Twój Fitness S.A.

Twój Fitness S.A. od lat wspiera inwestorów w kraju i za granicą tworząc wyjątkowe i w pełni profesjonalne centra fitness. Firma to owoc wieloletniej pracy specjalistów w branży. Od lat firma szkoli kadry najlepszych instruktorów i trenerów, przygotowuje pracowników klubów do profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Kształci kadry managerskie do efektywnego zarządzania klubami fitness i ciągłego podnoszenia poziomu obsługi Klientów.

Dzisiaj Twój Fitness S.A. buduje własną sieć w pełni profesjonalnych i niepowtarzalnych klubów fitness. Tworzy markę z najwyższą jakością usług, najlepszym dostępnym na rynku sprzętem treningowym i wykwalifikowanym zespołem ludzi świadczących kompleksowe usługi związane z aktywnością sportową. Każdy z fitness klubów posiada bogatą ofertę tak, aby sprostać wymaganiom różnych grup odbiorców. Wysiłki zespołu konsultantów firmy zmierzają ku podniesieniu standardów życia społeczeństwa, niezależnie od zasobności portfela poszczególnych jego grup.

Twój Fitness S.A to również lider w stosowaniu technologii chroniących środowisko. Firma dba o środowisko naturalne wykorzystując energooszczędny sprzęt treningowy i korzystając z ekologicznych rozwiązań techniczno-organizacyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu