Oglądaj finały turnieju Red Orchestra 2 w ESL TV

Dobiega końca turniej organizowany przez Turtle Entertainment Polska i Cenega Polska w grę Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. Dla wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych osadzonych w realiach II Wojny Światowej mamy nie lada gratkę.

Finały turnieju zostaną pokazane w internetowej telewizji ESL.TV z komentarzem, a pikanterii całemu wydarzeniu dodaje fakt, że w puli nagród, która wynosi 3 600 złotych znajdują się bony na zakupy w sklepie internetowym muve.pl.

Po miesiącu zmagań wyłoniliśmy 4 zespoły sześcioosobowe zespoły, które zmierzą się w fazie finałowej turnieju Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. W najbliższą niedzielę, tj. 13 listopada o godzinie 21:00 rozegrane zostaną Wielki Finał i mecz o 3 miejsce. Tym samym poznamy zwycięzcę całego turnieju i klasyfikację końcową. Transmisję NA ŻYWO z tych zmagań z profesjonalnym komentarzem będzie można śledzić za pośrednictwem ESL.TV na dedykowanej turniejowi stronie www.esl.eu/pl/red_orchestra2. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00. A co czeka na najlepszych?

  • 1 miejsce: 1 800 PLN na zakupy w muve.pl
  • 2 miejsce: 1 200 PLN na zakupy w muve.pl
  • 3 miejsce: 600 PLN na zakupy w muve.pl

„Nastawiona na szczegóły, pełna akcji gra z możliwością rozgrywki multi, co-op oraz trybem dla pojedynczego gracza zawiera zarówno dynamiczne, pełne brutalności walki piechoty z użyciem najróżniejszego sprzętu wojskowego, od zwykłych transportowców aż po czołgi, samoloty i… wozy bojowe z zamontowanym miotaczem ognia. Pole walki zostało dokładnie odwzorowane, ze szczególnym naciskiem na system chowania się za osłonami oraz balistykę broni. Gracze poza kontrolą swojej własnej postaci muszą wydawać rozkazy żołnierzom sterowanym przez AI. Prosty interface, na którym opiera się dowodzenie swoim oddziałem sprawi, że gracze bez problemów mogą zmieniać taktykę i dostosowywać ją do różnych sytuacji. Gra została stworzona na silniku Unreal Engine 3.”

Cenega Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu