Fashion House Warszawa wzbogaca ofertę

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy grono najemców Fashion House Warszawa, obiektu należącego do Polonia Property Funds wzbogaciło się o czterech nowych najemców, którzy poszerzyli ofertę modową centrum. Za komercjalizację Fashion House Warszawa odpowiada BOIG Property Consulting.

Swoje salony w Fashion House Warszawa we wrześniu otworzyła znana sieć odzieżowa Ravel, a marka sportowa Ski Team zmieniła lokal na większy ( z 73 mkw. na 262 mkw.) W październiku natomiast, do grona najemców dołączył sklep Mountain Wearehouse z najnowszą kolekcją modnej odzieży outdoorowej. Firma, która jest liderem sektora mody outdoorowej w Wielkiej Brytanii, w tym roku zadebiutowała w Polsce w dwóch centrach outletowych należących do Polonia Property Funds: Fashion House Warszawa i Fashion House Sosnowiec. Oba centra to jedyne miejsca w Polsce, w których można kupić ubrania tej popularnej w Europie marki.

Ponadto, w październiku oferta prestiżowej marki Lacoste uzupełniła propozycję działu modowego Fashion House Warszawa. Odzież sygnowaną charakterystycznym „krokodylkiem” można kupić w salonie o powierzchni ok. 140 mkw. Nowi najemcy Fashion House Warszawa zajęli łącznie powierzchnię prawie 540 mkw.

Fashion House Warszawa właśnie obchodził swoje szóste urodziny. Przez wszystkie te lata obiekt cieszy się nieustanną sympatią klientów oraz najemców. Z satysfakcją odnotowujemy rosnące zainteresowanie wynajmem powierzchni w centrum dzięki czemu stale wzbogacamy zróżnicowaną ofertę sektora fashion. Obecnie centrum jest wynajęte w 100% i podlega jedynie rekomercjalizacji. – mówi Monika Idźkowska Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds

W rankingu TNS Pentor zrealizowanym dla Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych w 2011 roku, Fashion House Warszawa najemcy wyróżnili piątym miejscem w Polsce pod względem zarządzania centrum, dwunastym pod względem satysfakcji handlowej, piętnastym pod względem komercjalizacji i piątym miejscem pod względem działalności marketingowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu