Szlifuj formę z Alsenem

Sieć franczyzowa ALSEN, działająca na rynku nowych technologii, ogłosiła promocję sprzedażową dla swoich partnerów. Franczyzobiorcy ALSEN mają szansę wygrać wyjazd na narty do Austrii po osiągnięciu wskazanych wyników sprzedażowych w swoich placówkach.

Czynnikiem motywacyjnym, zachęcającym do udziału w zabawie „ Szlifuj formę z Alsenem” jest wyjazd na narty do Kaprun w Austrii. Podczas pobytu uczestnicy będą mogli przygotować się do zbliżającego się sezonu narciarskiego, szlifując swoje umiejętności narciarskie pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Zaproszenia na wycieczkę otrzyma 40 osób, które z wybranych grup produktowych osiągną wyznaczone w regulaminie wyniki sprzedażowe.

Organizatorem wyjazdu jest sieć ALSEN. Sponsorem głównym wyprawy jest Hewlett-Packard, dodatkowego wsparcia udzielają Logitech, Acer oraz Ever.

Posiadamy w Polsce ponad 330 sklepów. Inwestujemy w rozwój oraz w wspieranie partnerów – merytorycznie i w działaniach  marketingowych – mówi Jan Zdebel, Prezes Zarządu sieci franczyzowej ALSEN. – Jednak sieć franczyzowa to nie tylko wspólne interesy. Poprzez integrację połączoną z odrobiną rywalizacji chcemy zachęcić naszych partnerów do jeszcze większego zaangażowania w umocnienie naszej pozycji na rynku. Budowanie pozytywnych relacji wewnątrz sieci ALSEN, wspólne wyjazdy, spotkania branżowe i szkolenia pomagają  także w realizacji naszej strategii rozwoju – dodaje Jan Zdebel.

W promocji może wziąć udział każdy sklep komputerowy należący do sieci ALSEN. Warunkiem jest aktywne uczestnictwo w akcji  promocyjnej organizowanej przez sieć franczyzową w terminie od 20 października do 20 grudnia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu