Poznaj moc skutecznego działania w biznesie

Chcesz się dowiedzieć czym jest skuteczne działanie i jak wpływa na nasze sukcesy w życiu zawodowym? Jak odważyć się na własny biznes i rozwinąć go w świetnie prosperującą firmę? Jak radzić sobie ze złą wielozadaniowością i efektywniej zarządzać swoim czasem?

Weź udział w konferencji i szkoleniach Sukces na Start. Rusz z miejsca! organizowanych w Warszawie w dniach 18-20 listopada 2011 roku przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany i znajdź swoją windę do sukcesu.

W ramach projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca i zrealizować marzenie o sukcesie w biznesie w piątek, 18 listopada w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja „Moc Skutecznego Działania w biznesie” a w sobotę i niedzielę 19 i 20 listopada cykl praktycznych szkoleń, m. in. z tworzenia biznesplanu, nawyków skutecznego działania i finansowania firmy.

Wśród gości specjalnych konferencji, m. in. Ewa Plucińska, Prezes Grupy EVIP, jedna z pierwszych businesswoman w Polsce, uhonorowana tytułem The Top Businesswoman of the Word (Wiodącej Kobiety Świata w Biznesie), która podzieli się swoim doświadczeniem jak sprawić, by z małej firmy rozkwitł duży biznes. Poznamy także tajniki złej wielozadaniowości, czyli tego, co najmocniej obniża efektywność naszych działań. Praktyczne techniki skutecznego działania zaprezentuje Marek Kowalczyk – twórca i Prezes Zarządu MANDARINE Project Partners.

W programie także praktyczny mini-warsztat z wyznaczania celu „Moje cele mają MOC!”, który poprowadzi Małgorzata Sawicka, założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, autorka warsztatu „Moc Skutecznego Działania”. W trakcie konferencji jest przewidziana przerwa networkingowa przy wyśmienitej kawie z ekspresów na kapsułki Tchibo Cafissimo.

Skuteczności w działaniu można się nauczyć! Specjalnie dla uczestniczek projektu odbędzie się 13 praktycznych, wyselekcjonowanych szkoleń. Są one skierowane do kobiet, chcących efektywniej wykorzystywać swój potencjał w życiu osobistym i zawodowym (blok szkoleń uniwersalnych – m.in. nawyki skutecznego działania) oraz dla osób chcących założyć lub z sukcesem rozwinąć własny biznes (blok szkoleń specjalistycznych – m.in. biznes plan, skuteczna kampania reklamowa, motywowanie pracowników). Zobacz szczegółowy program szkoleń na http://www.kobietyisukces.pl/sukces-na-start/18-20-listopada-vii-edycja-sukces-na-start/program-szkole-19-20-listopada

Weź udział w konferencji i szkoleniach Sukces na Start i rusz z miejsca! Zapisy na już ruszyły! Więcej informacji na stronie: http://www.kobietyisukces.pl/sukces-na-start

 

Partnerzy: Tchibo

Partnerzy Merytoryczni: Babska Dżungla, BrightSide Coaching, Franclin Covey Institute, HyperSquare, Lewiatan Business Angels, Maga Consulting, Media Plant, Mzuri, Persona, Salomon Finance, MS Kancelaria Radców Prawnych Młynarczyk&Snakowska.

Patroni medialni: Radio Plus Warszawa, proto.pl, edustacja.pl, Sukces Pisany Szminką, Glossy Media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu