Jana Niedźwiedź-Gliniecka szefem Wealth Management w Trigon DM

Trigon Dom Maklerski rozszerza działalność na rynku usług skierowanych do Klienta indywidualnego, w tym do najzamożniejszych Klientów. Wealth Management w Domu Maklerskim Trigon będą tworzyć doświadczeni specjaliści, którzy wcześniej zarządzali majątkiem w HSBC. Na czele zespołu stanie Jana Niedźwiedź-Gliniecka, która wcześniej kierowała departamentem zarządzania majątkiem w HSBC Polska.

Ekspansja Domu Maklerskiego Trigon w segmencie usług skierowanych do Klienta indywidualnego to kolejny etap budowania pozycji firmy na rynku inwestycyjnym. Do oferty Asset Management dołączą usługi skierowane do Klientów prestiżowych.

– W ciągu ostatniego roku zbudowaliśmy wysokiej jakości produkty Asset Management, które zajmują wysokie pozycje w rankingach strategii zarządzanych. Teraz naturalnie budujemy kolejny segment usług, tym razem skierowany do Klientów najzamożniejszych. Mamy przy tym przyjemność współpracować z jedną z najbardziej doświadczonych osób, tworzących usługi Wealth Management w Polsce, czyli z Janą Niedźwiedź-Gliniecką – mówi Wojciech Pątkiewicz, Prezes Trigon DM.

Uruchomienie pełnej oferty Wealth Management w Domu Maklerskim Trigon zostało powierzone Janie Niedźwiedź-Glinieckiej, która od ponad 15 lat zajmowała się zarządzaniem majątkiem najbogatszych Klientów w renomowanych polskich oraz międzynarodowych instytucjach bankowych. Przed dołączeniem do zespołu Trigon pełniła ona funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży w Departamencie Zarządzania Majątkiem w HSBC Polska. Do zespołu, którym będzie kierować dołączyło także czterech doświadczonych wealth managerów, którzy wcześniej także zarządzali majątkiem Klientów HSBC: Agata Miernik, Arkadiusz Młynarczyk, Justyna Smyk oraz Sylwia Kolanica.

– Oferta Wealth Management w Domu Maklerskim Trigon będzie w pełni odpowiadać na potrzeby Klientów na trudnym rynku inwestycyjnym. Zależy nam, aby budować długotrwałe relacje z naszymi Klientami, dla których będziemy tworzyć najwyższej jakości indywidualne rozwiązania. Nasz zespół Asset & Wealth Management przygotowuje unikatową ofertę, która uwzględniać będzie także rynki zagraniczne. Współpracujemy z prestiżowymi instytucjami proponującymi różnorodne rozwiązania dla wymagających Klientów min.: HSBC Asset Management, Union Investment TFI SA – mówi Jana Niedźwiedź-Gliniecka, Head of Wealth Management & Retail Division w Trigon DM.

Rozbudowany zespół Wealth Management w Domu Maklerskim Trigon rozpoczął działalność od początku listopada br. W najbliższym czasie skoncentruje się na budowaniu relacji z Klientami i rozszerzaniu współpracy z kolejnymi instytucjami rynku finansowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu