Inteligentna wyszukiwarka wakacji

Planowanie podróży jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Dotychczas konieczne było dopasowanie się do terminów biur podróży albo samodzielne przygotowanie wyjazdu, co kosztowało wiele czasu. Innowacyjna wyszukiwarka na www.bluesky.pl automatycznie pomaga w znalezieniu najbliższych lotnisk i hoteli z pobliskich miejscowości w wybranym regionie.

Dodatkowo mechanizm umożliwia stworzenie podróżnego pakietu według własnych preferencji i opłacenia go w ramach jednej transakcji.

Nowa wyszukiwarka Blue Sky Travel umożliwia samodzielne zrealizowanie indywidualnych wakacyjnych potrzeb, poczynając od zaplanowania podróży, określenia kosztów, rezerwacji lotu, hotelu i samochodu, a kończąc na wykupieniu ubezpieczenia. Dzięki temu możemy swobodnie układać wyjazd na bazie dostępnych oraz pewnych ofert bez konieczności oddzielnego szukania lotów, noclegów, logowanie się na stronach i uiszczania wielu opłat.

Wyszukiwarka znajduje miejscowości w wybranym przez nas regionie. Oznacza to, że jeżeli nie ma miejsc w jednym górskim miasteczku np. Madonna di Campiglio to wyszukiwarka podpowie nam gdzie znajdziemy najbliższe zakwaterowanie np. w Bormio czy Folgaridzie, co nie zmieni zasadniczo planów wyjazdu. Dotyczy to także wyjazdu do ciepłych krajów – brak miejsc np. w Playa del Carmen w Meksyku nie musi przekreślać wyjazdu, skoro wyszukiwarka podpowie kilka sąsiednich regionów z jeszcze ładniejszymi plażami i hotelami – przekonuje Jerzy Ruszkowski prezes Blue Sky Travel .

Dzięki korzystaniu z wyszukiwarki nie ma ryzyka, że kupując tylko przelot nie znajdziemy miejsca w pobliskim hotelu, bądź rezerwując hotel, odpowiedniego połączenia lotniczego. Dostępne pakiety „przelot + hotel”, „przelot + samochód”, „przelot + hotel + samochód” oraz „hotel + samochód” zostały przygotowane z myślą o komforcie osób planujących wyjazd.

Po wybraniu danej kombinacji np. przelotu, hotelu i samochodu czy ubezpieczenia stworzenie podróżnego pakietu według własnych preferencji i opłacenia go w ramach jednej transakcji następuje przy jednokrotnym wpisaniu danych osobowych.

Wyszukiwarka doskonale sprawdza się przy: podróżach lotniczych na narty – Madonna di Campiglio, Sella Ronda – Włochy, Angora, Sierra Nevada w Hiszpanii z dowolnego lotniska w Polsce, wyjazdach w ciepłe zakątki świata – takie jak Cancun, Bali czy Koh Samui, a także organizacji city break np. Wrocław – Barcelona, Katowice – Paryż, Poznań – Oslo.

Biuro podróży Blue Sky Travel specjalizuje się w świadczeniu usług turystycznych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Od samego początku działalności firma kładzie duży nacisk na udostępnianie klientom rozwiązań online. Blue Sky Travel wielokrotnie było wyróżniania przez linie lotnicze i tour operatorów. W 1998 i 2001 roku zostało uhonorowane funkcją KLM City Center oraz British Airways Preferred Agent, a od 2010 roku jest jednym z liderów sprzedaży biletów lotniczych w Internecie w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu