ACTION S.A. współpracuje z siecią sklepów Media Markt i Saturn

ACTION S.A., jeden z wiodących dystrybutorów sprzętu IT, RTV/AGD, rozpoczął współpracę z firmą Media Saturn Holding Polska, do której należy sieć elektromarketów Media Markt i Saturn w naszym kraju. W ramach podpisanej umowy dystrybucyjnej od września br. Action dostarcza do polskich oddziałów renomowanych sieci sklepów Media Markt i Saturn produkty z zakresu szeroko rozumianego sprzętu IT.

– Media Markt i Saturn to znane i cenione przez klientów marki specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową i sprzętem AGD. Dlatego zdecydowaliśmy dołączyć do grona dostawców sprzętu IT w tych sieciach. Wierzę, że umożliwi nam to dalszy rozwój, a dla firmy Media Saturn Holding Polska będzie oznaczało łatwiejszy i szerszy dostęp do produktów w aktualnie mocno zmiennej rzeczywistości rynkowej – komentuje Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Zgodnie z podpisaną umową Action dostarcza do sieci elektromarketów Media Markt i Saturn różnorodny sprzęt IT: hardware, akcesoria, produkty foto, a także sprzęt do nawigacji. Umowa obejmuje również włączenie do oferty Media Markt i Saturn produktów marki ActiveJet (tusze i tonery) należącej do Action.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu