Sofa Restaurant & Bar prezentuje nową stronę www

Popularny w godzinach lunchowych stołeczny lokal Sofa Restaurant & Bar uruchomił nową stronę www. Witryna adresowana jest do nowych i potencjalnych klientów, szukających informacji o ofercie restauracji. Niezbędne wiadomości znajdą też na niej potencjalni partnerzy biznesowi.

Nowa wersja strony internetowej Sofa Restaurant & Bar wyróżnia się przede wszystkim przejrzystą szatą graficzną, kolorystycznie dopasowaną do barw firmowych lokalu – dominują więc kolory czerwony, czarny i biały. Główny nacisk położony został na estetykę strony, w celu oddania elegancji i wysublimowania, którymi emanuje restauracja. Internauci z łatwością odnajdą niezbędne informacje dzięki zastosowaniu intuicyjnej nawigacji. Ważnym elementem strony jest także stale rozbudowywana galeria.

„Poszukiwania odpowiedniego projektu i wykonawcy zajęło nam trochę więcej czasu niż zakładaliśmy, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Strona internetowa to najważniejsza wizytówka lokalu w świecie wirtualnym, dlatego w grę nie wchodziły żadne niedociągnięcia. Pragniemy bowiem, aby każdy internauta z łatwością wyszukał istotne dla niego informacje, a następnie z przyjemnością złożył nam wizytę” – mówi Paweł Boczkowski, manager Sofa Restaurant & Bar.

Na nowej stronie restauracji z łatwością można sprawdzić obecnie obowiązujące promocje, dowiedzieć się co danego dnia jest serwowane na lunch, przejrzeć menu i kartę drinków. Niezbędne informacje znajdą również klienci zainteresowani organizacją imprez firmowych czy konferencji. Usatysfakcjonowani powinni być także ci, którzy nie mają czasu wyrwać się z pracy na przerwę obiadową, ponieważ witryna posiada specjalny odnośnik umożliwiający zamówienie posiłku drogą elektroniczną.

Strona dostępna jest pod adresem www.sofa.waw.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu