HanBright wystartował z nową wersją serwisu Ciufcia.pl

HanBright SA wystartował z nową wersją swojego najpopularniejszego serwisu dla rodziców i dzieci – Ciufcia.pl. Zmiany na serwisie dotyczą zarówno samego wyglądu portalu, jak i absolutnej przebudowy systemu.

Nowa grafika i nowy interfejs, polegający na uspójnieniu wyglądu okienek i ikon, to tylko niektóre zmiany na serwisie www.ciufcia.pl. Oprócz tego twórcy portalu zadbali o usprawnienie procesów płatności, możliwość łatwego logowania i rejestracji w dowolnym miejscu serwisu, możliwość połączenia konta z kontem na Facebooku oraz o szybki kontakt z działem obsługi Klienta, poprzez nowy panel pomocy.

Zmianom uległ również cały system aplikacji, który został przebudowany od początku. Umożliwi on udostępnianie gier na zewnętrznych serwisach. Dzięki oprogramowaniu serwisu od początku, ekspansja na rynki zagraniczne i wdrożenie serwisu w innych językach przebiegnie bardzo płynnie. System został także dostosowany do wszelkich akcji konkursowych, co z pewnością ucieszy użytkowników serwisu.

Ekipa Ciufcia.pl przygotowała także gry w 3D oraz takie, gdzie przy użyciu mikrofonu i kamery można przenieść się w wirtualny świat. Ale nie tylko, bo HanBright SA pracuje nad wersją mobilną portalu, gdzie dzięki urządzeniom iPad czy Iphone z serwisu będzie można korzystać bez ograniczeń.