Przejdź do treści

15 tysięcy euro dla najlepszych „Ace Managerów”

15 tysięcy euro, bilety na mecze tenisowe oraz możliwość zatrudnienia w grupie BNP Paribas na całym świecie, to pula nagród w czwartej już edycji internetowej gry biznesowej „Ace Manager”.

Już 15 listopada rusza nabór kandydatów do czwartej edycji międzynarodowej gry „Ace Manager”, przygotowanej dla studentów wszystkich uczelni i kierunków. Gracze będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu bankowości, dobrą organizacją pracy i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji. Dotychczas, w konkursie wzięło udział ponad 25 tysięcy studentów z całego świata. Najlepsza, polska drużyna dotarła do wielkiego finału ogranizowanego w Paryżu i zajęła piąte miejsce w finalnym rankingu drugiej edycji „Ace Manager”.

Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie się w dniach: 15 listopada 2011 roku – 20 lutego 2012 roku, na internetowej stronie konkursowej: www.acemanager.bnpparibas.com lub na Facebooku na stronie BNP Paribas Ace Manager. Zabawa polega na rozwiązywaniu i analizie konkretnych przypadków z zakresu: Retail Banking, Investment Solutions, Corporate & Investment Banking. Rozgrywa się ona w wirtualnym środowisku „Uniwerse-City”, gdzie uczestnik jako specjalista i manager banku rozwiązuje realne problemy.

Rywalizacja online rozpocznie się 20 lutego i potrwa do 16 marca przyszłego roku. W tym czasie drużyny w trzyosobowym składzie, będą musiały rozwiązać specjalnie przygotowane zadania zamieszczone na stronie konkursu. Każde z tych zadań będzie osobno punktowane.

Pięć drużyn, które zbiorą największą liczbę punktów, spotka się w kwietniu 2012 roku w wielkim finale w Paryżu. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 9 tysięcy euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tysiące i 1 tysiąc euro. Członkowie najlepszych drużyn będą mieli szansę znalezienia zatrudnienia w grupie BNP Paribas na całym świecie.