CBC Film Productions patronem medialnym Archi-Szopy 2011

Krakowska agencja filmowa CBC Film Productions została partnerem medialnym wspierającym tegoroczną edycję plebiscytu Archi-Szopa, organizowanego przez „Gazetą Wyborczą” w Krakowie oraz Stowarzyszenie „Archi-Szopa”.

Nagroda za najgorszy obiekt, powstały danego roku w Krakowie, przyznawana jest przez jury oraz samych mieszkańców stolicy Małopolski od 2001 roku. Plebiscyt cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Krakowa.

CBC Film Productions w ramach  współpracy przygotuje serię materiałów filmowych przedstawiających każdego z tegorocznych finalistów. W tym roku do finału zakwalifikowały się cztery obiekty architektoniczne: Hotel Hilton Garden Inn i Galaxy, stadion Wisły Kraków oraz biurowiec Bipbrostalu.

Do finału, decyzją kapituły,  zakwalifikowały się również budynki, które służą za powierzchnie reklamowe, szczególnie Hotel Forum i Cracovia.

– Wspólnie z patronem medialnym opowiemy o tym, dlaczego dany budynek został zakwalifikowany do finału. Materiały wideo na temat poszczególnych budynków zostaną umieszczone na stronie „Gazety”, gdzie internauci do 15 listopada będę mogli oddawać swoje głosy i typować zwycięzcę – mówi Dawid Hajok, dziennikarz krakowskiej „Gazety Wyborczej”, który odpowiada za organizację plebiscytu.

Ostateczne ogłoszenie wyników nastąpi 16 listopada o godz. 17 w Gazeta Cafe przy ul. Brackiej 14.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu